lv en
Home
Email

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

15.03.2022 - Aicina pieteikties finansiālam atbalstam siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai mājsaimniecībās

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Vides investīciju fonds” aicina iesniegt projekta iesniegumus Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana mājsaimniecībās – atbalsts atjaunojamo energoresursu izmantošanai” ietvaros

21.02.2022 - MATRYCS. Platforma investīciju izvērtējumam

MATRYCS projekta ievaros aicinām iepazīties ar SIA "Vides investīciju fonda" aktivitātēm, lai veiktu investīciju invertējumu ēku energoefektivitātes projektiem.

13.02.2022 - RoundBaltic diskusija par ESKO un EPC attīstību Latvijā un pieredzi Polijā un Lietuvā

2022. gada 10. februrī Latvijas Vides investīciju fonds sadarbībā ar RoundBaltic projekta partneriem organizēja tiešsaistes apmācības semināru/diskusiju par ESKO un EPC attīstību, lai veicinātu energoefektivitātes projektus un investīciju piesaisti. Pasākumā kopumā piedalījās vairāk nekā 140 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Polijas un citām Eiropas Savienības valstīm, pārstāvot valsts un pašvaldības institūcijas, kā arī privāto sektoru un pakalpojumu sniedzējus.

09.02.2022 - COME RES. Ir sākusies enerģijas kopienu veidošanās, paātrināsim to!

COME RES projekta ietvaros sagatavots politikas pārskats nr.2., kas sniedz ieskatu par to, kā enerģijas kopienu jautājumi skar vairākas regulējuma jomās.

30.01.2022 - RoundBaltic diskusija par ESKO un EPC attīstību Latvijā un pieredzi Polija un Lietuvā

Aicinām Jūs piedalīties pasākumā par ESKO un EPC attīstību, lai veicinātu energoefektivitātes projektus un investīciju piesaisti! Eiropas redzējumu, situāciju Latvijā, Polijas un Lietuvas pieredze! Pasākums norisinās tiešsaistē, 10 februārī plkst. 10:00 pēc vietējā laika. Dalība ir bez maksas. Pasākums notiek angļu valodā, bet tiks nodrošināts sinhronais tulkojums uz latviešu valodu. Pasākuma programma pielikumā!drukāt lapu