lv en
Home
Email

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

21.05.2024 - Vides investīciju fonda darbība klimata pārmaiņu mazināšanā

Vides investīciju fonds īsteno valstij un sabiedrībai nozīmīgus projektus, kas atbalsta iedzīvotāju, pašvaldību un uzņēmēju iespējas savā ikdienā ieviest risinājumus energoresursu patēriņa samazināšanā

09.05.2024 - Plāno palielināt finansējumu atbalstam iedzīvotājiem atjaunojamo energoresursu izmantošanai

Vides investīciju fonds informē, ka tiek plānots palielināt finansējuma apjomu atbalsta programmai iedzīvotājiem atjaunīgo energoresursu ražošanas iekārtu uzstādīšanai. Līdz šim pieejamo finansējumu 40 miljonu eiro apmērā plānots palielināt līdz 45 miljoniem eiro. 

19.04.2024 - Vides investīciju fonds izstādē informē par valsts atbalstu elektroauto un hibrīdauto iegādei

No 2024. gada 19. līdz 21. aprīlim Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Vides investīciju fonds” speciālisti kopā ar Klimata un enerģētikas ministrijas pārstāvjiem piedalās starptautiskajā autoindustrijas izstādē “Auto 2024”, kas notiek izstāžu centrā “Ķīpsala”.

04.04.2024 - Jaunieši iepazīstas ar Vides investīciju fonda darbību

Ceturtdien, 2024. gada 4. aprīlī, Vides investīciju fondā norisinājās Ēnu diena, kuras laikā skolnieces no Rīgas un reģioniem iepazinās ar Vides investīciju fonda darbības virzieniem, kā arī ielūkojās vairāku profesiju ikdienā. Jaunietes ēnoja Fonda projektu vadītājus, juristus un sabiedrisko attiecību speciālistu. Fonda darbinieki ne tikai sniedza iespēju iepazīties ar saviem ikdienas darba pienākumiem, bet arī pastāstīja par izglītības un karjeras iespējām konkrētajās profesijās.

22.03.2024 - Iedzīvotājiem liela interese par valsts atbalsta programmām izstādē “Māja I 2024”

No 22. līdz 24. martam Vides investīciju fonda speciālisti piedalās izstādē „Māja I 2024” un konsultē izstādes dalībniekus par iespējām pieteikties valsts atbalstam iedzīvotājiem atjaunīgo energoresursu iekārtu uzstādīšanai (granulu katli, siltumsūkņi, saules paneļi), kā arī elektroauto iegādei.drukāt lapu