lv en
Home
Email

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi / Iedzīvotājiem liela interese par valsts atbalsta programmām izstādē “Māja I 2024”

No 22. līdz 24. martam Vides investīciju fonda speciālisti piedalās izstādē „Māja I 2024” un konsultē izstādes dalībniekus par iespējām pieteikties valsts atbalstam iedzīvotājiem atjaunīgo energoresursu iekārtu uzstādīšanai (granulu katli, siltumsūkņi, saules paneļi), kā arī elektroauto iegādei.

Esam gandarīti, ka iedzīvotājiem ir liela interese par atjaunīgo energoresursu iekārtām, īpaši par saules paneļu iegādi un uzstādīšanu, kas ne tikai samazina mājsaimniecību izmaksas elektrības rēķinu kontekstā, bet arī to ietekmi uz vidi un CO2 emisijas.

Kopš 2022. gada sākuma, kad mājsaimniecībām ir pieejama atbalsta programma “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana mājsaimniecībās – atbalsts atjaunojamo energoresursu izmantošanai” gandrīz 10 000 mājsaimniecību ir iesniegušas pieteikumus Vides investīciju fondam, lai saņemtu valsts atbalstu saules paneļu iegādei un uzstādīšanai.

Plašāka informācija par Vides investīciju fonda īstenotajām programmām Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta (EKII) mājaslapā https://ekii.lv/.drukāt lapu