lv en
Home
Email

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi / Izstādē „Māja I 2024” informēsim par atbalsta iespējām iedzīvotājiem atjaunīgo energoresursu iekārtu uzstādīšanai un elektroauto iegādei

 

No 22. līdz 24. martam Vides investīciju fonds piedalīsies izstādē „Māja I 2024”. Mūsu speciālisti būs sastopami stendā “Dzīvo siltāk”, kurā informēsim par atbalsta saņemšanas iespējas iedzīvotājiem atjaunīgo energoresursu iekārtu uzstādīšanai (granulu katli, siltumsūkņi, saules paneļi), kā arī elektroauto iegādei.

Četras dienas izstādes stendā „Dzīvo siltāk” varēs sastapt arī Klimata un enerģētikas ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, Patērētāju tiesību aizsardzības centra, AS “Sadales tīkls”, Elektrum Energoefektivitātes centra, Attīstības finanšu institūcijas “Altum” un AS “Rīgas siltums” ekspertus.

Izstāde “Māja” ir vadošā būvniecības industrijas izstāde, kas piedāvā jaunākos būvniecības nozares produktus un pakalpojumus. Izstādes plašajā piedāvājumā iespējams atrast visu nepieciešamo gan mājokļa būvniecībai, gan remontam, gan arī interjeram.

Plašāka informācija par izstādi „Māja I 2024” pieejama Starptautiskās izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 mājaslapā https://www.bt1.lv/maja1/.drukāt lapu