lv en
Home
Email

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

29.04.2022 - MATRYCS. Sanāksme par lielo datu platformas funkcijām

2022.gada 29. aprīlī Fonds organizēja sanāksmi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Ekonomikas ministrijas pārstāvjiem.

16.03.2022 - COME RES tematiskā sanāksme - aktuālie jautājumi atjaunojamo energoresursu kopienu veidošanas un darbības risinājumu meklēšanā.

2022.gada 16. februārī COME RES projekta ietvaros notika tematiskajā sanāksme par labās prakses piemēriem atjaunojamās enerģijas kopienu izveidē projekta partnervalstīs, kā arī atjaunojamo energoresursu kopienu virzošajiem faktoriem un šķēršļiem.

15.03.2022 - Aicina pieteikties finansiālam atbalstam siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai mājsaimniecībās

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Vides investīciju fonds” aicina iesniegt projekta iesniegumus Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana mājsaimniecībās – atbalsts atjaunojamo energoresursu izmantošanai” ietvaros

21.02.2022 - MATRYCS. Platforma investīciju izvērtējumam

MATRYCS projekta ievaros aicinām iepazīties ar SIA "Vides investīciju fonda" aktivitātēm, lai veiktu investīciju invertējumu ēku energoefektivitātes projektiem.

13.02.2022 - RoundBaltic diskusija par ESKO un EPC attīstību Latvijā un pieredzi Polijā un Lietuvā

2022. gada 10. februrī Latvijas Vides investīciju fonds sadarbībā ar RoundBaltic projekta partneriem organizēja tiešsaistes apmācības semināru/diskusiju par ESKO un EPC attīstību, lai veicinātu energoefektivitātes projektus un investīciju piesaisti. Pasākumā kopumā piedalījās vairāk nekā 140 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Polijas un citām Eiropas Savienības valstīm, pārstāvot valsts un pašvaldības institūcijas, kā arī privāto sektoru un pakalpojumu sniedzējus.drukāt lapu