lv en
Home
Email

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

08.02.2021 - COME RES. Uzsākts “Apvārsnis 2020” programmas projekts par atjaunojamās enerģijas kopienu izveides iespējām Latvijā

Labvēlīgu nosacījumu radīšana atjaunojamās enerģijas kopienu (AEK) veidošanai un to attīstībai par nozīmīgu platformu/instrumentu iedzīvotāju atbalstam un tiešai iesaistei zaļās enerģijas resursu izmantošanā - tāds ir starptautiskā projekta “COME RES” mērķis. Trešdien, 27. janvārī, notika projekta uzsākšanas sanāksme, ko rīkoja SIA “Vides investīciju fonds” sadarbībā ar Fizikālās enerģētikas institūtu. 

01.02.2021 - Vides investīciju fonds uzsāk projekta BD4NRG īstenošanu

SIA "Vides investīciju fonds” uzsācis Apvārsnis 2020 projektu: “Lielie dati nākamās paaudzes enerģijai (BD4NRG)” īstenošanu. Projekta vadošais partneris ir Engineering Ingegneria Informatica Spa no Itālijas, un projektā apvienoti 35 partneri no 13 Eiropas Savienības valstīm, tā īstenošanas periods ir līdz 2023. gada 31. decembrim.

30.12.2020 - Projekta Circular PP noslēgums

SIA Vides investīciju fonds 2017.gadā uzsāka Interreg BSR programmas projekta “Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm - Circular PP“ īstenošanu, kura mērķis bija sekmēt pašvaldību, valsts iestāžu kā arī tirgus spēlētāju  kapacitāti  caur publisko iepirkumu veicināt aprites ekonomikas attīstību Baltijas Jūras reģiona valstīs. Tā noslēgums ir 2020.gada decembris.

01.12.2020 - Vides investīciju fonds uzsāk projekta MATRYCS īstenošanu

SIA "Vides investīciju fonds” uzsācis Apvārsnis 2020 projektu: “Modulāri lielo datu lietojumi holistiskiem enerģijas pakalpojumiem ēkās (MATRYCS) īstenošanu. Projekta vadošais partneris ir Engineering Ingegneria Informatica Spa no Itālijas, un projektā apvienoti 18 partneri no 11 Eiropas Savienības valstīm, tā īstenošanas periods ir līdz 2023. gada 30. septembrim.

01.12.2020 - Vides investīciju fonds uzsāk projekta COME RES īstenošanu

SIA "Vides investīciju fonds” uzsācis Apvārsnis 2020 projektu: “Enerģijas kopienas kā platforma AER izmantošanai elektroenerģija ražošanā: ilgtermiņa vīziju īstenošanas sekmēšana ar tūlītējiem pasākumiem (COME RES)“ īstenošanu. drukāt lapu