lv ru en
Home
Site map
EmailLogin

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

19.10.2018 - SIA Vides investīciju fonds piedalās diskusijā Mobilitāte un Aprites ekonomika

Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā sadarbībā ar izstādi "Vide un enerģija" rīko starptautisku konferenci "Ziemeļvalstu un Baltijas valstu enerģētikas un klimata izaicinājumi", kas 2018.gada 18.oktobrī notika "Altum" konferenču zālē Rīgā. 

12.10.2018 - SIA Vides investīciju fonds dodas uz projekta sanāksmi Arnemā, Nīderlandē

Šī gada oktobra sākumā projekta CircularPP darba komanda devās komandējumā uz Arnemu, Nīderlandi, kur tika organizēta trešā projekta sanāksme un otrā Uzraudzības komitejas sanāksme. 

28.09.2018 - Vides investīciju fonds tiekas projekta sanāksmē Santa Kruzā, Spānijā

SIA "Vides investīciju fonda” WinWind projekta komanda laika posmā no 2018. gada 23. septembra līdz 2018. gada 27. septemrbim apmeklēja projekta sanāksmi Santa Kruzā, Spānijā

15.08.2018 - Fondā viesojas UNDP delegācijas pārstāvji no Ukrainas

2018.gada 15.augustā SIA Vides investīciju fonda telpās viesojās ANO Attīstības programmas (UNDP) pārstāvju delegācija no Kijevas, Ukrainas. Vizītes mērķis bija uzzināt par Energoservisu kompāniju jeb ESKO projektu ieviešanu un pieredzi sabiedriskajā sektorā Latvijā.

03.08.2018 - VARAM aicina pieteikties finansiālam atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un SIA "Vides investīciju fonds" aicina iesniegt projekta iesniegumus Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa "Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana, attīstot enerģētiski pašpietiekamu ēku būvniecību" ietvaros.drukāt lapu