lv en
Home
Site map
EmailSākumlapa / Sākums / Jaunumi

06.03.2020 - WinWind projekta ietvaros sagatavoti materiāli par kopienu vēja parku piemēriem

WinWind projekta ietvaros sagatavoti materiāli par enerģijas kopienām

02.03.2020 - WinWind projekta komanda uzstājas konferencē par sociāli akceptējamu vēja enerģiju Eiropā

Laika posmā no 2020. gada 27. –  28. februāra Berlīnē, Vācijā notika konference par sociālās akceptējamības jautājumiem saistībā ar sauszemes vēja enerģiju Eiropā.

28.02.2020 - Noskaties video, kas ir Aprites ekonomika un aprites ekonomikas iepirkums

SIA Vides investīciju fonds ievieš Interreg BSR programmas Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm Circular PP projektu, kas paredz kapacitātes celšanas aktivitātes visos ar aprites iepirkumu (zaļo publisko iepirkumu) saistītajos posmos, apskatot kā vides tā arī sociālos aspektus iepirkuma procedūrā  un  cieši sadarbojoties ar  mazajiem un vidējiem uzņēmējiem. Projekta partneri ir izveidojuši animētu video, kas skaidro kas tad ir aprites ekonomika, aprites ekonomikas pieeja iepirkumos un kādēļ tas ir tik svarīgi un nepieciešams sabiedrībai kopumā. 

Tagad video pieejams latviešu valodā! Skaties to šeit: 

03.02.2020 - Vērtē atbalsta veidus un finansējuma avotus kopienu vēja parkiem Latvijā turpmāk

Ceturtdien, 16. janvārī, notika WinWind projekta Nacionālā foruma noslēguma tikšanās “Enerģijas kopienas – soļi kopienu attīstībai Latvijā”, ko rīkoja SIA “Vides investīciju fonds” sadarbībā ar Fizikālās enerģētikas institūtu.

30.12.2019 - Pieredzes pārneses seminārs par vēja enerģijas kopienu labās prakses piemēriem.

SIA “Vides Investīciju fonda” komanda apmeklēja pieredzes pārneses semināru Romā, Itālijā par vēja enerģijas kopienu labās prakses piemēriem projekta partneru valstīs.drukāt lapu