lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Iniciatīvas Viedās finanses viedajām ēkām ieviešanas veicināšana Baltijas reģionā – Polijā, Latvijā un Dānijā - RoundBaltic / Jaunumi / RoundBaltic diskusija -Daudzdzīvokļu ēkas – Milzu potenciāls vai tikšķoša laika bumba?

Aicinām piedalīties reģionālā apaļā galda diskusijā par energoefektivitātes finansēšanu Latvijā: “Daudzdzīvokļu ēkas – Milzu potenciāls vai tikšķoša laika bumba?“, kas notiks tiešsaistē 2021. gada 29.septembrī.

Pasākumu organizē Latvijas Vides investīciju fonds sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Finanšu nozares asociāciju un Liepājas pilsētas pašvaldības administrāciju, lai dalītos pieredzi un viedokli.

Apaļā galda diskusijas mērķis ir turpināt dialogu starp galvenajām ieinteresētajām pusēm Latvijā par privātā finansējuma piesaisti energoefektivitātes projektiem, un noteikt kopīgos uzdevumus un potenciālos uzlabojumus, kas būtu panākami esošajā politikas kontekstā un uzņēmējdarbības praksē. Dalība ir bez maksas. Pasākums notiek latviešu valodā. Pasākuma pirmajā daļā tiks nodrošināts tulkojums uz angļu valodu, kā ari angliski sniegtajai prezentācijai, tulkojums uz latviešu valodu. Pasākums ir turpinājums apaļā galda diskusijām, kas notika projekta RoundBaltic apaļā galda diskusiju ietvaros 2021. gada 6. un 7. maijā un pulcēja kopā ap 120 dalībnieku no 70 organizācijām. Apaļā galda diskusija notiek saskaņā ar iniciatīvu “Viedās finanses viedajām ēkām”, kuras kontekstā Eiropas Komisija organizē programmas Apvārsnis 2020 projektu “Iniciatīvas Viedās finanses viedajām ēkām ieviešanas veicināšana Baltijas reģionā – Polijā, Latvijā un Dānijā – RoundBaltic”. Projekta ietvaros tiek organizēta enerģijas investīcijām veltītu forumu sērija ar mērķi palielināt valsts un privāto pušu resursus un sadarbību, lai veidotu liela mēroga investīciju programmas, vienas pieturas aģentūras un finansēšanas plānus energoefektivitātes uzlabošanai.

Pasākuma apmeklējumam nepieciešams reģistrēties. Reģistrācijas saiti atradīsiet pasākuma programmā - Daudzdzīvokļu ēkas - pasākuma programma

Reģistrējoties, Jūs saņemsiet tiešsaistes pasākuma saiti norādītajā e-pasta adresē dienu pirms pasākuma.

 

 

Papildus informācija:

Zane Bilzēna, projekta vadītāja, tālr.+37167845111

Projektu finansē: 

Horizon2020/Apvārsnis2020drukāt lapu