lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm (Circular PP) / Jaunumi / SIA Vides investīciju fonds piedalās diskusijā Mobilitāte un Aprites ekonomika

Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā sadarbībā ar izstādi "Vide un enerģija" rīko starptautisku konferenci "Ziemeļvalstu un Baltijas valstu enerģētikas un klimata izaicinājumi", kas 2018.gada 18.oktobrī notika "Altum" konferenču zālē Rīgā. 

Konferencei apmeklēja vairāk kā 120 dalībnieki no pašvaldībām, valsts iestādēm un privātā biznesa sektora. Starp konferences lektoriem būs gan pašmāju eksperti, gan vairāki Ziemeļvalstu lektori, kas runās par energoefektīvo mobilitāti, dalīto mobilitāti un transportu, aprites ekonomiku un pakalpojumu sektoru, kā arī citiem aktuāliem tematiem.

SIA Vides investīciju fonds piedalījās vienā no paneļdiskusijām “Pāreja uz viedāku apriti”, kur projekta CircularPP projekta eksperte Jana Simanovska dalījās viedokļi un uzskatos par Aprites ekonomikas ieviešanu Latvijā. 

  

Foto: Ansis Vegners/ NORDEN.lV​

Papildus informācija: Zane Bilzēna, projekta vadītāja, tālr.+37167845111

Projektu finansē: 

Circular PP projekts ir saņēmis Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020. gadam. finansējumu saskaņā ar līguma Nr. R049drukāt lapu