lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm (Circular PP) / Jaunumi

15.03.2021 - Projekta CircularPP 6. ziņu izdevums

Laipni lūdzam Jūs iepazīties ar CircularPP projekta sesto noslēguma informatīvo ziņu izdevumu. Tajā ir pārskats par daudziem pasākumiem, kas notikuši laikā no 2020/2021 gada aprīļa līdz martam. Patīkamu lasīšanu!

             Circular PP #6 elektroniskais ziņu izdevums 

Papildus informācija: Zane Bilzēna, projekta vadītāja, tālr.+37167845111

Projektu finansē: 

Circular PP projekts ir saņēmis Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020. gadam. finansējumu saskaņā ar līguma Nr. R049

Projekta mājas lapa www.circularpp.eu

30.12.2020 - Projekta Circular PP noslēgums

SIA Vides investīciju fonds 2017.gadā uzsāka Interreg BSR programmas projekta “Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm Circular PP“ īstenošanu, kura mērķis bija sekmēt pašvaldību, valsts iestāžu kā arī tirgus spēlētāju  kapacitāti  caur publisko iepirkumu veicināt aprites ekonomikas attīstību Baltijas Jūras reģiona valstīs. Tā noslēgums ir 2020.gada decembris.

19.10.2020 - Seminārs “Aprites ekonomika Latvijas pašvaldībās: Teorijā un praksē?”

Šā gada 15.oktobrī SIA Vides investīciju fonds organizēja semināru “Aprites ekonomika Latvijas pašvaldībās: Teorijā un praksē?”, kas norisinājās SIA ZAAO dabas un tehnoloģiju parks "URDA". Pasākums tika organizēts projekta “Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm - Circular PP” ietvaros ar mērķi informēt un iepazīstināt pašvaldību iepirkumu speciālistus, kā arī uzņēmējus par aprites ekonomikas attīstību, tendencēm un  ieviešanu. Šajā seminārā Pļaviņu un Smiltenes pašvaldība prezentēja veiktos iepirkumus, kuri tika īstenoti cenšoties ņemt vērā aprites ekonomikas principus. Plašāka diskusija tika atvēlēta tematam par pašvaldību pieredzi deklarāciju un sertifikātu izmantošanā produkta kvalitātes kritēriju pārbaudē.

18.08.2020 - Baltijas Aprites ekonomikas kongress

Šā gada 2. septembrī plkst 9:00 un 3. septembrī plkst 15:00 norisināsies  Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020. projekta

Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm "Circular PP" organizētais tiešsaistes Baltijas Aprites ekonomikas kongress. 

Reģistrējies un apskati tā programmu šeit: https://www.cpcongress.eu/ 

28.02.2020 - Noskaties video, kas ir Aprites ekonomika un aprites ekonomikas iepirkums

SIA Vides investīciju fonds ievieš Interreg BSR programmas Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm Circular PP projektu, kas paredz kapacitātes celšanas aktivitātes visos ar aprites iepirkumu (zaļo publisko iepirkumu) saistītajos posmos, apskatot kā vides tā arī sociālos aspektus iepirkuma procedūrā  un  cieši sadarbojoties ar  mazajiem un vidējiem uzņēmējiem. Projekta partneri ir izveidojuši animētu video, kas skaidro kas tad ir aprites ekonomika, aprites ekonomikas pieeja iepirkumos un kādēļ tas ir tik svarīgi un nepieciešams sabiedrībai kopumā. 

Tagad video pieejams latviešu valodā! Skaties to šeit: drukāt lapu