Aicinām pašvaldību un citu iestāžu pārstāvjus piedalīties reģionālo semināru ciklā par Zaļā publiskā iepirkuma piemēroša

Aicinām pašvaldību un citu iestāžu pārstāvjus piedalīties reģionālo semināru ciklā* par Zaļā publiskā iepirkuma piemērošanu Eiropas Savienības (ES) fondu 2014.-2020. gada plānošanas periodā, kas notiks 2015. gada 4. decembrī Rīgā. Pasākumu organizē VARAM sadarbībā ar Latvijas Vides investīciju fondu.

Šādi semināri jau organizēti šā gada novembra mēnesī katrā no Latvijas reģioniem - Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē un Latgalē. Pēdējais semināru cikla noslēguma seminārs, notiks Rīgā VARAM telpās. Reģionālo semināru cikls Rīgā notiks VARAM Peldu ielā 25, 409.telpā. Dalība ir bez maksas. Lai pieteiktos pasākumā, lūgums aizpildīt reģistrācijas anketu:

04.12.2015. semināram par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu - http://ieej.lv/Gl6ja 

 4. decembrī seminārā par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu** VARAM pārstāvji sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroja un Vides investīciju fonda (turpmāk – VIF) kolēģiem informēs par zaļo publisko iepirkumu, tā piemērošanas kritērijiem un lomu pašvaldību iepirkumos un ES fondu 2014.-2020.gada plānošanas perioda projektos. Reģionu pārstāvji dalīsies pieredzē par zaļā publiskā iepirkuma īstenošanu. Dienas laikā plānotas paralēlās sesijās, kur ar praktisku piemēru palīdzību tiks izskatītas zaļā publiskā iepirkuma piemērošanas iespējas būvniecības un elektroenerģijas iepirkumos.

Darba kārtība semināram Rīgā (04.12.2015.) par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu

Semināri tiek finansēti no Eiropas Sociālā fonda/Eiropas Reģionālās attīstības fonda/Kohēzijas fonda tehniskās palīdzības Projekta Nr. VSID/TP/CFLA/11/19 „Atbalsts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārziņā esošo Eiropas Savienības fondu aktivitāšu prioritāšu mērķu sasniegšanas nodrošināšanai” (Aktivitāte Nr. 8.1.).

*Semināru cikls „VARAM atbilstības principu un Zaļā iepirkuma/Zaļā publiskā iepirkuma piemērošana ES fondu 2014-2020 plānošanas periodā” sastāv no divu dienu semināriem katrā reģionā.

**Otrās dienas seminārs tiek organizēts sadarbībā ar VIF, kas Eiropas Savienības programmas „Intelligent Energy Europe” ietvaros īsteno projektu "Zaļais iepirkums pašvaldībās, lai sasniegtu energoefektīvu rezultātu".

Jautājumu gadījumā sazinieties ar projektu vadītāju Zani Bilzēnu rakstot:

zane.bilzena@lvif.gov.lv vai zvanot 67845111

Projektu finansē: