lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Pasīvo māju un atjaunojamo energoresursu reģioni / Jaunumi / PassREg projekta komanda piedalās projekta noslēguma sanāksmē Leipcigā, Vācijā

PassREg darba komanda projekta apmeklēja projekta noslēguma sapulci, kas tika organizēta Pasīvo ēku konferences ietvaros. Tās laikā tika organizēts seminārs „Gandrīz nulles enerģijas patēriņa ēku attīstību un definīciju”, kur Latviju pārstāvēja uzaicinātais viesis no Passive House Latvija. Pēc šīs starptautiskās diskusijas turpinājumā tika organizēta projekta konsorcija sapulce par atlikušajām aktivitātēm un nodevumiem, kuri vēl jāiesniedz līdz projekta noslēgumam.

PassREg projekts konferences ietvaros organizēja atsevišķu plenār-sesiju par projekta laikā paveikto un to, kā reģioniem ir vadošā loma, lai ieviestu pasīvo ēku reģionus ar atjaunojamiem energoresursiem. Projekta vadītāja Zane Ramane sniedza prezentāciju par finanšu atbalsta programmām un iniciatīvām, kas ļauj uzsākt pasīvo ēku attīstību un sniedz pilotprojektu piemērus Latvijā.

PassReg projekta darba komanda piedalījās projekta organizētajā studiju vizītēs 4 pasīvo ēku objektos Leipcigas pilsētā – sporta centrs, pamatskola, ugunsdzēsēju depo un eksakto un dabas zinātņu vidusskola.

 

 

 

Projektu finansē:drukāt lapu