lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Pasīvo māju un atjaunojamo energoresursu reģioni / Jaunumi / Aicinām apmeklēt PassREg projekta organizēto diskusiju semināru Ērgļos

2015.gada 27. martā Ērgļos, Ērgļu Profesionālajā vidusskolā tiek organizēts diskusiju seminārs "Māju energoefektivitātes uzlabošana un apsaimniekošana". Ērgļu Profesionālā vidusskola ir vieno no pilot jeb "bāku" projektiem Latvijas reģionā Pasīvo ēku PassREg projektā, ko SIA Vides investīciju fonds uzsāka ieviest 2012. gadā. Kā uzlabot māju energoefektivitāti un to apsaimniekošanu Ērgļu Profesionāla vidusskola sadarbībā ar SIA „Vides investīciju fonds” turpina semināru ciklu, kas aizsākās 2014.gada 6.novembrī, Ērgļos Pasīvo māju atvērtās durvju dienās. Pieredzējušu projektu realizētāju stāstījums par savu pieredzi var katru no mums pamudināt rīkoties kā dzīvot labāk un siltāk. 

Pieredzes apmaiņas seminārs "Māju energoefektivitātes uzlabošana un apsaimniekošana" notiks 27.martā plkst. 10:00 Ērgļu Profesionālajā vidusskolā. Lai pieteiktos pasākumam, lūdzu rakstīt zane.ramane@lvif.gov.lv vai zvanīt 67845111 līdz 26.marta plkst. 16:00. 

Pasākuma programma pieejama šeit!

 

Projektu finansē:drukāt lapu