PassREg projekts piedalās Vide un Enerģija 2014

No 2014.gada 16. līdz 19. oktobrim Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē norisinājās ikgadējais pasākums izstāde „Vide un Enerģija 2014”, kurā piedalījās arī SIA Vides investīciju fonds. Izstāde ir lielākais energoefektivitātes pasākums Baltijas valstīs un ik gadu pulcē kopā ap 100 uzņēmumu, kas tajā piedalās. Izstāde ir papildināta ar dažādiem blakus pasākumiem kā konferencēm, semināriem, preses konferencēm u.tml. Tās pulcē nozares ekspertus, lai veidotu diskusiju un apspriestu novitātes nozarē.

SIA Vides investīciju fonds projekta Pasīvo ēku reģioni ar atjaunojamiem energoresursiem – PassREg ietvaros kopā ar biedrību Passive House Latvija organizēja Pasīvo ēku būvniecības stendu. Stendā piedalījās vairāki pārstāvji un eksperti, kā arī bija apskatāma pasīvo ēku konstrukciju un informatīvo stendu izstāde, izveidota uzskatāma gaisa rekuperācijas iekārta, dažādu veidu stiklojumi, kuru efektivitāti apmeklētāji varēja izmēģināt ar tausti, pasīvās ēkas sienas konstrukcija un citas ekspozīcijas. PassREg projekta stendā bija iespēja saņemt informāciju ne tikai par Pasīvo ēku standartiem, projektiem Latvijā, bet arī uzzināt par turpmākajiem apmācību kursiem, kuri tiks organizēti Pasīvo ēku amatniekiem un projektētājiem.

Izstādes laikā pieejamie informatīvie materiāli: 

PassREg Projekta brošūra

Informatīva brošūra politikas veidotājiem un pašvaldībām

Informatīva brošūra arhitektiem un inženieriem

Informatīva brošūra būvniecības kompānijām un celtniekiem

Informatīva brošūra mājokļu apsaimniekotāju biedrībām

Informatīva brošūra finansētājiem

Informatīva brošūra būvmateriālu ražotājiem

 

 

Fonds 2012.gadā uzsāka „PassREg – Pasīvo ēku un atjaunojamo energoresursu reģioni”ieviešanu. Tā mērķis ir rosināt Nulle enerģijas māju būvniecību visā Eiropas Savienībā, kā pamatu izmantojot pasīvo māju principu un energoapgādē izmantojot pēc iespējas vairāk atjaunojamo enerģiju.

Vairāk informācijas par projektu: Zane Ramane, projektu vadītāja, epasts: zane.ramane@lvif.gov.lv Tel: +371 67845111

Projektu finansē: