lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plāni - vienota Eiropa enerģijas apsaimniekošanā / Jaunumi / SEAP PLUS projekta komanda piedalās projekta noslēguma sanāksmē Nikosijā, Kiprā

Projekta „Ilgtspējīgas Enerģētikas rīcības plāni - vienota Eiropa enerģijas apsaimniekošanā” komanda laika posmā no 2014. gada 18. septembrim līdz 19. septembrim apmeklēja Nikosiju, Kipru, lai piedalītos projekta noslēguma darba sanāksmē.

Sanāksmes laikā tika pārrunāta projekta ieviešanas gaita katrā no projekta partneru valstīm – izaicinājumu un labā prakses piemēri darbā ar pašvaldībām motivējot tās parakstīti Pilsētas mēru paktu, kā arī sniedzot tehnisko atbalstu Ilgtspējīgas Enerģētikas rīcības plānu izstrādē.

Aicinām iepazīties ar Fonda un Jokkmokkas pašvaldības sešās pieredzes pārnese vizīšu laikā gūtajiem secinājumiem un ieteikumiem turpmākajam darbam ar pašvaldībām ziemeļu reģionos.

Prezentācija.

   

SIA "Vides investīciju fonda” īstenotā projekta SEAP PLUS mērķis ir sekmēt ilgtspējīgu enerģijas pārvaldi reģionos, veicinot pilsētu un pašvaldības iesaistīti Pilsētas Mēru paktu kustībā, kā arī izstrādājot Ilgtspējīgas Enerģētikas rīcības plānus. Latvijā projekta aktivitātes tiek īstenotas Latgales plānošanas reģiona pašvaldībās.

Projekts tiek ieviests ar ES finansēšanas programmas "Intelligent Energy - Europe" finansiālu atbalstu. Projekta vadošais partneris ir Grieķijas Tehniskā kamera, un projektā apvienoti partneri no 11 Eiropas Savienības valstīm. Tā īstenošanas periods ir līdz 2014. gada 30. septembrim.drukāt lapu