lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plāni - vienota Eiropa enerģijas apsaimniekošanā / Jaunumi / Iznācis trešais elektroniskais ziņu izdevums SEAP PLUS projektā

Projektā „Ilgspējīgas enerģētikas rīcības plāni - vienota Eiropa enerģijas apsaimniekošanā” (turpmāk projekta akronīms SEAP PLUS) ir sagatavots trešais Elektroniskais ziņu izdevums. 

Materiāls ietver informāciju par projekta partneru sniegto atbalstu 11 Eiropas valstu pašvaldībām, tajā skaitā arī Latvijas, izstrādājot Ilgtspējīgas Enerģētikas rīcības plānus, sniedz ieskatu par Enerģijas dienu pasākumiem Latvijā un citās Eiropas valstīs, kā arī iepazīstina un aicina apmeklēt gaidāmos pasākumus enerģētikas jomā, īpaši Jokkmokkas Ziemas konferenci, Zviedrijā.

Aicinām iepazīties ar izdevumu:

Projekta vadītāja: Aija Zučika (E - pasts: aija.zucika@lvif.gov.lv, tel. 0037167845111)

SIA "Vides investīciju fonda” īstenotā projekta SEAP PLUS mērķis ir sekmēt ilgspējīgu enerģijas pārvaldi reģionos, veicinot  pašvaldību iesaistīti Pilsētu mēru paktu kustībā, kā arī izstrādājot Ilgspējīgas enerģētikas rīcības plānus. Latvijā projekta aktivitātes tiks īstenotas Latgales plānošanas reģiona pašvaldībās.

Projekts tiek ieviests ar ES finansēšanas programmas "Intelligent Energy - Europe" finansiālu atbalstu. Projekta vadošais partneris ir Grieķijas Tehniskā kamera, un projektā apvienoti partneri no 11 Eiropas Savienības valstīm. Tā īstenošanas periods ir līdz 2014. gada 30. septembrim.

  drukāt lapu