Aicinām piedalīties Līvānu enerģijas dienas seminārā

SIA "Vides investīciju fonds" saistībā ar projektu "Bioenergy Promotion 2" un "SEAP PLUS" ieviešanu viesosies un uzstāsies ar prezentācijām Līvānu novada organizētajā Enerģijas dienā, kas notiks šī gada 19.septembrī. Enerģijas dienas ietvaros tiks organizēts unikāls seminārs par to, kā efektīvāk izmantot dažāda veida enerģiju Jūsu ikdienā, mobilā "Zaļā laboratorija" un daudzi citi pasākumi.

Lūgums par dalību seminārā informēt līdz 18.septembrim uz e-pastu iveta.dobele@livani.lv, vai zvanot uz telefonu: 65307815 vai 26383256.

Līvānu novada pašvaldība 2013.gada janvārī  kļuva par Eiropas Pilsētu mēru pakta dalībnieci, kā ietvaros 19.septembrī tiek rīkota Enerģijas diena.

Pilsētu mēru pakts ir plaša Eiropas kustība, kurā iesaistītas vietējās un reģionālās pašvaldības, kas savās teritorijās brīvprātīgi apņemas palielināt energoefektivitāti un izmantot atjaunojamos enerģijas avotus. Pakta parakstītāji apņēmušies ievērot un pārsniegt Eiropas Savienības definēto mērķi 2020.gadam – samazināt CO2 emisijas līdz pat 20 %.

Pilsētām, kas pievienojošās Pilsētu mēru paktu kustībai, apņemas gada laikā pēc pievienošanās Paktam iesniegt arī savu Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plānu, kurā apstiprināti Pakta mērķi un pasākumi to sasniegšanai.

Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plāns Eiropas Pilsētu mēru pakta īstenošanai tiks izstrādāts sadarbībā ar SIA „Vides investīciju fonds” projekta „Ilgtspējīgi Enerģijas rīcības plāni -  vienota Eiropa enerģijas apsaimniekošanā” (SEAP Plus) ietvaros. Un tas ir viens no ES galvenajiem instrumentiem energoefektivitātes un atjaunojamās enerģijas attīstības veicināšanai vietējā līmenī.

Ceturtdien, 19.septembrī ENERĢIJAS DIENA: unikāls seminārs par to, kā efektīvāk izmantot dažāda veida enerģiju Jūsu ikdienā, mobilā "Zaļā laboratorija" un daudzi citi pasākumi.

PROGRAMMA

Lūgums par dalību seminārā informēt līdz 18.septembrim uz e-pastu iveta.dobele@livani.lv, vai zvanot uz telefonu: 65307815 vai 26383256.