lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Latvijas Energoefektīvas būvniecības stratēģija / Jaunumi / Konference par energoefektīvajā būvniecībā strādājošo kvalifikācijas paaugstināšanu

Š.g. 17.decembrī Ostas skatu konferenču telpā noritēja projekta „Build up Skills – Latvija” nacionāla mēroga konference „Būvniecībā strādājošo kvalifikācijas un prasmju paaugstināšana 2020. gada enerģijas un klimata mērķu sasniegšanai”, kurā piedalījās ministriju pārstāvji, universitāšu un profesionālo izglītības iestāžu pārstāvji, uzņēmēji, būvnieki, asociāciju un biedrību pārstāvji u.c.

Konferences laikā tika meklēti risinājumi būvniecībā strādājošo kvalifikācijas paaugstināšanai, kas ļautu tuvoties nulles enerģijas ēku rādītājiem un izmantot atjaunojamos energoresursus ēku būvniecības vai renovācijas procesā.  Kopā ar ekspertiem un atbildīgo ministriju pārstāvjiem tika organizēta paneļdiskusija, lai kopīgi risinātu aktuālos jautājumus. Diskusijas laikā apkopotā informācija un izteiktie priekšlikumi tiks izmantoti tālākā rīcības plāna izstrādei. 

Konferencē piedalījās pārstāvji no Ekonomikas, Izglītības, kā arī Vides un reģionālās attīstības ministrijām, kā arī vairāki nevalstiskā sektora pārstāvji.

   drukāt lapu