lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Bioenerģijas izmantošanas veicināšana 2 - rīcības plānu ieviešana / Semināri

10.09.2013 - Reģistrācija starptautiskajai bioenerģijas konferencei ir atvērta

 

SIA "Vides investīciju fonds" aicina reģistrēties starptautiskai konferencei par bioenerģijas veicināšanu Baltijas jūras reģionā, kas notiks šī gada 18.oktobrī Ķīpsalas izstāžu centrā. Reģistrācija konferencei "Labās prakses piemēri bioenerģijas veicināšanā Baltijas jūras reģionā"ir pieejama un reģistrējoties laicīgi (līdz 27.septembrim) būs iespēja saņemt ielūgumu ar kuru ieeja izstāžu centrā būs bez maksas. 

25.06.2013 - Diskutēs par ilgtspējīgas bioenerģijas nozīmi nākotnes enerģijas sistēmās

Eiropas Ilgtspējīgas enerģijas nedēļas ietvaros (24 - 28.jūnijs) Brisēlē notiks Baltijas Jūras transnacionālās sadarbības programmas projekta "Bioenergy Promotion 2" diskusiju seminārs "Ilgtspējīga bioenerģija nākotnes enerģijas sistēmā". Seminārā tiks izcelts līdzīgais un atšķirīgais salīdzinot dažādas enerģijas sistēmas, to ieguvumi un trūkumi ņemot vērā šī brīži politikas attīstību ES līmenī. Diskusiju tēma ir aktuāla, jo tieši šobrīd Eiropas Komisija plāno veikt grozījumus pastāvošajā cietvielu un gāzveida biomasas politiskajā regulējumā. 

20.05.2013 - Eksperti izstrādā rekomendācijas Latgales bioenerģijas reģionam

Lai veicinātu Latgales kā bioenerģijas reģiona attīstību 2013.gada aprīlī 4 dienu vizītes laikā Latgales reģionā projekta "Bioenergy promotion 2" partneri no Vācijas un Dānijas apmeklēja vairākus interesantus enerģijas sektora objektus kā koģenerācijas stacijas, biogāzes ražošanas stacija, katlu mājas, kā arī tipiskākās reģiona meža teritorijas un dzīvojamie apvidi, lai varētu sniegt ieteikumus reģiona bioenerģijas attīstības plānošanai. 18. aprīlī Rēzeknē, centrā "Zeimuļs" SIA "Vides investīciju fonds" organizēja semināru "Latgale - bioenerģijas reģions: stratēģija un rīcības" ar mērķi prezentēt projekta partneru no Vācijas un Dānijas pieredzi bioenerģijas plānošanā savā valstī un reģionā, kā arī sniegt rekomendācijas balstoties uz veiktajiem novērojumiem un diskusijām Latgales reģionā.

16.04.2013 - Semināra par tehnoloģiskajiem risinājumiem prezentācijas

Vides investīciju fonds projekta "Bioenergy Promotion 2" ietvaros sadarbībā ar Tukuma novada domi šī gada 11.aprīlī rīkoja "Enerģijas dienu Tukumā", kurā tika piedāvāta iespēja apmeklēt semināru "Tehnoloģiskie risinājumi energoefektivitātes uzlabošanai", kas notiks Tukuma Ledus Halles konferenču zālē.

09.04.2013 - Aicinām uz semināru Latgales attīstībai kā bioenerģijas reģionam

Lai veiksmīgāk plānotu enerģijas rīcības pašvaldības un reģionālā līmenī, kā arī, lai veicinātu Latgales reģiona attīstību kā bioenerģijas reģionam, SIA „Vides investīciju fonds” Baltijas Jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas projekta „Bioenergy Promotion 2” ietvaros organizē semināru, kas palīdzēs smelties idejas no ārvalstu pieredzes un arī citām pašvaldībām Latvijā.drukāt lapu