lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Gliemju audzēšana, apstrāde un izmantošana komerciālos nolūkos Baltijas jūras reģionā / Jaunumi

28.12.2013 - Nākotnes ekonomika un ekoloģija - gliemeņu audzēšana Baltijas jūrā

No Baltijas jūras iespējams iegūt dažādus labumus - šobrīd to izmanto kuģniecībai, zvejniecībai, derīgo izrakteņu ieguvei, taču šo pielietojuma veidu klāstu iespējams paplašināt, pie tam vienlaikus rūpējoties arī par ekoloģiju un ūdens tīrību. Pastāv iespēja attīstīt gliemeņu audzēšanu.

15.07.2013 - Projekta Baltic EcoMussel pārstāvji apgūst kanādiešu pieredzi gliemeņu audzēšanā

Lai iepazītu citu valstu pieredzi un piemērotākās tehnoloģijas gliemeņu audzēšanai Baltijas jūrā, no 8. līdz 16.jūnijam projekta „Baltic EcoMussel” komanda viesojās Kanādā. Vizītes mērķis apkopot praktisku informāciju, veikt pētījumus un izstrādāt dokumentāciju gliemeņu audzēšanas ilgtspējīgai attīstībai Baltijas jūras reģionā.

19.04.2013 - Uzaicinājums piedalīties projekta Baltic EcoMussel reģionālā darba grupā, Rojā

Fonds un Kurzemes plānošanas reģions Baltic EcoMussel projekta ietvaros aicina zvejniekus un piekrastes pašvaldību pārstāvjus uz reģionālo darba grupu Rojā 25.04.2013.

19.04.2013 - Uzaicinājums piedalīties projekta Baltic EcoMussel reģionālā darba grupā, Pāvilostā

Fonds un Kurzemes plānošanas reģions Baltic EcoMussel projekta ietvaros aicina zvejniekus un piekrastes pašvaldību pārstāvjus uz reģionālo darba grupu Pāvilostā 23.04.2013.

20.03.2013 - Notiks diskusija ar institūciju pārstāvjiem par gliemju fermas attīstību Baltijas jūrā

Baltic EcoMussel projekta ietvaros 21.martā Rīgā tiek rīkota diskusijaGliemeņu audzēšanas biznesa attīstīšana Latvijā - jauna saimnieciskās darbības veida attīstības priekšnoteikumi un iespējas”.drukāt lapu