lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Pasīvo māju un atjaunojamo energoresursu reģioni / Semināri

27.04.2015 - PassREg proejkta reģionālais celtniecības forums Rēzeknes Augstskolā

SIA Vides investīciju fonds un Rēzeknes Augstskola 2015.gada 23. aprīlī organizēja diskusiju semināru, kurā mēģināja rast atbildes uz jautājumu vai Latvija ir gatava gandrīz nulles enerģijas ēku būvniecībai un iepazīstināja ar piemēriem, kā uzlabot būvniecībā nodarbināto profesionāļu gatavību un izglītības programmu atbilstību energoefektīvas būvniecības nozares pieprasījumam. Diskusiju seminārs notika Rēzeknes Augstskolā, Atbrīvošanas alejā 115, 4.korpusa 111. auditorijā. Pēc semināra visiem dalībniekiem bija iespēja doties apskates ekskursijā uz katlu māju un renovēto studentu viesnīcu. 

13.03.2015 - Diskusiju seminārs profesionālā izglītība energoefektīvu ēku būvniecībai

SIA Vides investīciju fonds Pasīvo ēku un atjaunojamo energoresursu reģioni - PassREg projekta ietvaros 5. martā organizēja diskusiju semināru, kurā mēģināja rast atbildes uz  jautājumu - Vai Latvijas profesionālās izglītības sistēma ir gatava gandrīz nulles enerģijas ēku būvniecībai? Kā arī iepazīstināja ar piemēriem, kā uzlabot izglītības programmu gatavību energoefektīvas būvniecības nozares pieprasījumam.

04.02.2015 - PassREg projekta diskusiju seminārs Tiskādu vidusskolā par ēku rekonstrukciju, kas atbilst pasīvās ēkas prasībām

Šī gada 2. februārī SIA Vides investīciju fonds projekta „PassREg - pasīvo māju un atjaunojamo energoresursu reģioni„ ietvaros organizēja informatīvu diskusiju semināru vienā no projekta pilot reģioniem un pasīvo ēku projektiem -  Tiskādu vidusskolā.

Projekta mērķis ir rosināt Nulle enerģijas māju būvniecību visā Eiropas Savienībā, kā pamatu izmantojot pasīvo māju principu un energoapgādē izmantojot pēc iespējas vairāk atjaunojamo enerģiju.

27.01.2015 - Aicinām apmeklēt PassREg projekta organizēto diskusiju semināru Tiskādu vidusskolā

Sia Vides investīciju fonds aicina apmeklēt 2.februārī Tiskādu vidusskolā  diskusiju semināru par ēku rekonstrukcija, kas atbilst pasīvām un zema enerģijas patēriņa ēkas prasībām.

Latvijā pasīvās ēkas un energoefektīva būvniecība kļūst par arvien nozīmīgāku būvniecības nozares daļu. Cik sabiedrība un profesionāļi ir informēti par pasīvo ēku projektu piemēriem tepat Latvijas reģionos? Kā ir dzīvot un strādāt pasīvajā ēkā? Cik izmaksā šāda veida ēkas uzturēt?

27.02.2014 - Informatīvs seminārs Ērgļos - Ekonomiski izdevīgu zema enerģijas patēriņa ēku izveide

21.02.2014. Ērgļos, Ērgļu Profesionālo vidusskolā tika organizēts informatīvais seminārs “Ekonomiski izdevīgu zema enerģijas patēriņa ēku izveide”. Ērgļu profesionālā vidusskola ir vieno no pilot jeb "bāku" projektiem Latvijas reģionā Pasīvo ēku PassREg projektā, ko SIA Vides investīciju fonds uzsāka ieviest 2011. gadā.drukāt lapu