lv en
Home
Email

Sākumlapa / PHB projekti / Jaunumi

08.12.2006 - Aptaujas rezultāti

Projekta "PHB saturošu iekārtu savākšana un utilizācija videi draudzīgā veidā" ietvaros septembrī tika veikta uzņēmumu aptauja, lai noskaidrotu kā uzņēmumi plāno veikt utilizāciju, vai ir interesējušies par utilizācijas iespējām un ar to saistītajām izmaksām, vai ir izstrādājuši iekārtu nomaiņas un utilizācijas plānu, un vai būtu ieinteresēti piedalīties projektā.

02.10.2006 - Seminārs par PHB saturošu iekārtu inventarizācijas pabeigšanu

2006.gada 6.oktobrī plkst. 11:00 Vides investīciju fonda telpās notiks seminārs Valsts vides dienesta reģionālo vides pārvalžu inspektoriem par polihlorētos bifenilus (PHB) saturošu iekārtu inventarizācijas pabeigšanu.

22.09.2006 - Veselības pārbaude

Iespēja bez maksas noteikt PHB koncentrācijas līmeni organismā

Rīgas Stradiņa Universitātes Darba un vides veselības institūts (DVVI) veic pētījumu "Ārējās vides nelabvēlīgo faktoru izplatība atsevišķos Latvijas rūpniecības uzņēmumos un tās varbūtējā saistība ar slimību risku", kura ietvaros tiks veiktas analīzes PHB (polihlorēto bifenilu) koncentrācijas noteikšanai organismā personām, kuras ir darbojušās vai darbojas ar PHB saturošām iekārtām.

20.09.2006 - Uzņēmuma aptauja

UNDP/GEF projekta "PHB saturošu iekārtu savākšana un utilizācija videi draudzīgā veidā" ietvaros patreiz tiek veikta uzņēmumu aptauja (skatīt aptaujas anketu), lai noskaidrotu, kā uzņēmumi plāno veikt utilizāciju un vai būtu ieinteresēti piedalīties Projektā.

14.09.2006 - Noderīga informācija par PHB

Vides investīciju fonda mājas lapā ir izveidota speciāla sadaļa par UNDP/GEF projektu "PHB saturošu iekārtu savākšana un utilizācija videi draudzīgā veidā".


drukāt lapu