lv ru en
Home
Site map
EmailLogin

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

15.03.2018 - Vides investīciju fonds organizē projekta CircularPP partneru sanāksmi Rīgā

SIA Vides investīciju fonds programmas Interreg Baltijas jūras reģions projekta Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm, saīsinājumā CircularPP ietvaros no 2018.gada 6. līdz 8.martam organizēja projekta uzraudzības komitejas sapulci un partneru sanāksmi Rīgā. Projektā piedalās 10 partneri un aktivitātes tiek īstenotas 7 valstīs - Latvijā, Krievijā, Polijā, Nīderlandē, Zviedrijā, Somijā un Dānijā. projekta ieviešanas laiks ir 36 mēneši, no 01.09.2017. līdz 01.09.2020.  

13.03.2018 - Projekts CircularPP organizē apmācības par aprites iepirkumu

2018.gada 6.martā projekta Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm (Circular PP) ietvaros tika organizētas apmācības par Aprites ekonomiku un aprites iepirkumu projektā iesaistītajām pilot-pašvaldībām. Apmācības organizēja projekta partneri, kuri pilda mentoru lomu no Infrastruktūras un vides ministrijas (Rijkswaterstaat, Nīderlande) sadarbībā ar partneriem no Velsas. Apmācībās piedalījās arī pārstāvji no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Valsts reģionālās attīstības aģentūras, Latvijas mēbeļu asociācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, kā arī projekta partneri no Krievijas - Sanktpēterburgas Ekonomikas augstskolas.

29.01.2018 - Circular PP projekta komanda apmaklē apmācības Hāgā, Nīderlandē

No 2018.gada 23. līdz 25.janvārim Hāgā, Nīderlandē projekta Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm (Circular PP) ietvaros tika organizētas apmācības par Aprites ekonomiku un Aprites iepirkumu projektā iesaistītajām pilot-pašvaldībām. 

01.12.2017 - Vides investīciju fonds WinWind projekta ietvaros organizē nacionālā foruma uzsākšanas sanāksmi

SIA "Vides investīciju fonds”  sadarbībā ar Fizikālās enerģētikas institūtu 2017. gada 30. novembrī organizēja programmas “Apvārsnis 2020” atbalstītā projekta “Atbalsta veicināšana vēja enerģijas attīstībai sauszemes vēja enerģijas izmantošanas ziņā mazattīstītos reģionos (WinWind)” uzsākšanas sanāksmi. 

27.11.2017 - Fonda telpās norisinājās aprites ekonomikas CircularPP projekta uzsākšanas sanāksme

2017.gada 22. novembrī SIA Vides investīciju fonds telpās notika projekta – Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana ar inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm (Circular PP) uzsākšanas sanāksme uz kuru ieradās pašvaldību pārstāvji no septiņām pašvaldībām. drukāt lapu