lv en
Home
Email

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

10.07.2021 - COME RES:Apspriež atjaunojamās enerģijas kopienu perspektīvas

Atjaunojamās enerģijas kopienu veidošanas procesa Latvijā aktuālo jautājumu apskats un diskusijas par tiem bija Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju programmas “Apvārsnis 2020” projekta “COME RES” pirmās tematiskās sanāksmes uzmanības centrā 2021.gada 17. jūnijā.

08.06.2021 - Izstrādāts siltumapgādes tīklu modelēšanas rīks un noslēdzies projekts THERMOS

Laika posmā no 2016. gada septembra līdz 2021. gada martam Latvijas Vides Investīciju fonda komanda piedalījās projektā:"THERMOS - Termālās enerģijas resursu modelēšanas un optimizācijas sistēma."

13.05.2021 - RoundBaltic diskusija “Privātā finansējuma piesaiste ilgtspējīgas energoefektivitātes finansēšanai”

Latvijas Vides investīciju fonds 2021.gada 6. un 7.maijā organizēja tiešsaistes Nacionāla mēroga apaļā galda diskusiju “Privātā finansējuma piesaiste ilgtspējīgas energoefektivitātes finansēšanai”.

Pasākums notiek saskaņā ar iniciatīvu “Viedās finanses viedajām ēkām”, kuras kontekstā Eiropas Komisija organizē programmas Apvārsnis 2020 projektu “Iniciatīvas Viedās finanses viedajām ēkām ieviešanas veicināšana Baltijas reģionā – Polijā, Latvijā un Dānijā – RoundBaltic”. Projekta ietvaros tiek organizēta enerģijas investīcijām veltītu forumu sērija ar mērķi palielināt valsts un privāto pušu resursus un sadarbību, lai veidotu liela mēroga investīciju programmas, vienas pieturas aģentūras un finansēšanas plānus energoefektivitātes uzlabošanai.

23.04.2021 - RoundBaltic apaļo galdu diskusijas - Privātā finansējuma piesaiste energoefektivitātes projektu finansēšanā!

Ielūdzam Jūs un Jūsu kolēģus piedalīties apaļā galda diskusijā par privātā finansējuma piesaisti energoefektivitātes finansēšanai Latvijā, kas tiek organizēts Apvārsnis 2020 projekta "Iniciatīvas Viedās finanses viedajām ēkām ieviešanas veicināšana Baltijas reģionā – Polijā, Latvijā un Dānijā - RoundBaltic" ietvaros. Pasākums turpina Ilgtspējīgu enerģētikas investīciju forumu organizētās diskusijas, kas tika organizētas Rīgā 2018. un 2019.gadā sadarbībā ar Eiropas Komisiju un Ekonomikas ministriju. Jūsu dalība šajā pasākumā mums ir ļoti būtiska, lai dalītos ar viedokli un ieteikumiem.

15.03.2021 - Projekta CircularPP 6. ziņu izdevums

Laipni lūdzam Jūs iepazīties ar CircularPP projekta sesto noslēguma informatīvo ziņu izdevumu. Tajā ir pārskats par daudziem pasākumiem, kas notikuši laikā no 2020/2021 gada aprīļa līdz martam. Patīkamu lasīšanu!

             Circular PP #6 elektroniskais ziņu izdevums 

Papildus informācija: Zane Bilzēna, projekta vadītāja, tālr.+37167845111

Projektu finansē: 

Circular PP projekts ir saņēmis Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020. gadam. finansējumu saskaņā ar līguma Nr. R049

Projekta mājas lapa www.circularpp.eudrukāt lapu