lv en
Home
Email

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

29.11.2021 - 8.decembrī norisināsies RoundBaltic diskusija par publiskā sektora energoefektivitātes veicināšanas pasākumiem

Aicinām piedalīties reģionālā apaļā galda diskusijā par Privātā finansējuma piesaisti ilgtspējīgas energoefektivitātes finansēšanai Latvijā: “Publiskajam sektorām jārāda piemērs“, kas notiks tiešsaistē 2021. gada 8.decembrī

Pasākumu organizē Latvijas Vides investīciju fonds sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Finanšu nozares asociāciju un Vidzemes plānošanas reģionu, lai dalītos ar pieredzi un viedokli.

01.11.2021 - MATRYCS. Video par lielo datu analītiska rīka izveidi

MATRYCS projektā sagatavots video, kas sniedz ieskatu projekta aktivitātēs par datu analītisku rīku ēku datu apmaiņai, pārvaldībām un apstrādei tiešsaistē.

05.10.2021 - 29.septembrī norisinājās RoundBaltic diskusija - Daudzdzīvokļu ēkas – Milzu potenciāls vai tikšķoša laika bumba?

Vides investīciju fonds 2021.gada 29.septembrī organizēja tiešsaistes apaļā galda diskusiju "Daudzdzīvokļu ēkas – Milzu potenciāls vai tikšķoša laika bumba?"

2021. gada 29. septembrī Vides investīciju fonds sadarbībā ar LR Ekonomikas ministriju, Latvijas Finanšu nozares asociāciju un Liepājas valstspilsētas pašvaldības administrāciju organizēja jau otro apaļā galda diskusiju par privātā finansējuma piesaisti energoefektivitātes finansēšanai - "Daudzdzīvokļu ēkas – Milzu potenciāls vai tikšķoša laika bumba?", kas tiek organizēts Apvārsnis 2020 projekta "Iniciatīvas Viedās finanses viedajām ēkām ieviešanas veicināšana Baltijas reģionā – Polijā, Latvijā un Dānijā - RoundBaltic" ietvaros.

20.09.2021 - RoudBaltic projekta partneru sanāksme Kopenhāgenā, Dānijā

No 2021.gada 14. līdz 16.septembrim projekta darba komanda devās vizītē uz Kopenhāgenu, Dāniju, kur tika organizēta 3. partneru sanāksme, bet pirmā, kas norisinājās klātienē. Tajā tika pārrunātas visas ar projektu saistītās aktualitātes un apspriests projekta ieviešanas progress un statuss pirmā aizvadītā gada laikā. Katrs projekta partneris EC Network, Gate 21, LEIF  un SAPE prezentēja savā atbildībā esošās projekta darba programmas darba uzdevumus un  analizēja to izpildes kvalitāti, kā arī noteica turpmākos uzdevumus tuvākajam pusgadam.

Otrajā dienā tika organizēts starppartneru seminārs un apskates vizīte uz Kopenhāgenas ostas zonu, kur tika apskatīta ilgtspējīgu būvmateriālu ražotne - Havnens Haende.

17.09.2021 - RoundBaltic diskusija -Daudzdzīvokļu ēkas – Milzu potenciāls vai tikšķoša laika bumba?

Aicinām piedalīties reģionālā apaļā galda diskusijā par energoefektivitātes finansēšanu Latvijā: “Daudzdzīvokļu ēkas – Milzu potenciāls vai tikšķoša laika bumba?“, kas notiks tiešsaistē 2021. gada 29.septembrī.

Pasākumu organizē Latvijas Vides investīciju fonds sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Finanšu nozares asociāciju un Liepājas pilsētas pašvaldības administrāciju, lai dalītos pieredzi un viedokli.drukāt lapu