lv en
Home
Email

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

07.03.2023 - RoundBaltic diskusija par energoefektivitātes pasākumu ieviešanu pašvaldībās Vidzemes reģionā

2023.gada 2.martā Latvijas Vides investīciju fonds sadarbībā ar RoundBaltic projekta partneriem organizēja tiešsaistes apmācības semināru/diskusiju par privātā finansējuma piesaiste ilgtspējīgas energoefektivitātes finansēšanai - Nākamie soļi publiskā sektora energoefektivitātes pasākumu finansēšanā. Pasākumā kopumā piedalījās vairāk nekā 60 reģistrēto dalībnieku no valsts un pašvaldības institūcijām, kā arī no privātā sektora un pakalpojumu sniedzēji.

28.02.2023 - COME RES. Atjaunojamās enerģijas kopienu attīstības veicināšana Eiropā

COME RES projektam nosledzoties sagatavota  publikācija, kurā ir uzsvērta bagātīgā pieredze, uz kuru var paļauties, un inovatīvie risinājumi vietējā un reģionālajā līmenī, kā arī to elementu vieglā pielāgojamība citiem reģioniem un tālāknodošanas iespējas, tādējādi veicinot noturīgākas un iekļaujošākas energosistēmas izveidi.

27.02.2023 - RoundBaltic diskusija par energoefektivitātes pasākumu ieviešanu pašvaldībās

2023.gada 2.martā Latvijas Vides investīciju fonds sadarbībā ar RoundBaltic projekta partneriem organizē tiešsaistes apmācības semināru/diskusiju par energoefektivitātes pasākumu ieviešanu pašvaldībās.

27.02.2023 - COME RES. Atjaunojamās enerģijas kopienu pieredzes tālāknodošana un motivācija turpmākai darbībai

COME RES projekta ietvaros sagatavota faktu lapa nr.3., kas sniedz ieskatu par atjaunojamās enerģijas kopienu pieredzes tālāknodošanu un motivāciju turpmākai darbībai

17.02.2023 - COME RES. Atjaunojamās enerģijas kopienu attīstības veicināšana Eiropā

COME RES projekta ietveros aicina smelties iedvesmu, kā likt vienādības zīmi starp AEK un vērtības radīšanu vietējā sabiedrībā un kā šīs kopienas varētu veicināt, uzlabojot procedūras, kas nodrošina sabiedrības līdzdalību un iekļaujošu plānošanu.drukāt lapu