lv en
Home
Site map
EmailSākumlapa / Sākums / Jaunumi

13.03.2018 - Projekts CircularPP organizē apmācības par aprites iepirkumu

2018.gada 6.martā projekta Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm (Circular PP) ietvaros tika organizētas apmācības par Aprites ekonomiku un aprites iepirkumu projektā iesaistītajām pilot-pašvaldībām. Apmācības organizēja projekta partneri, kuri pilda mentoru lomu no Infrastruktūras un vides ministrijas (Rijkswaterstaat, Nīderlande) sadarbībā ar partneriem no Velsas. Apmācībās piedalījās arī pārstāvji no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Valsts reģionālās attīstības aģentūras, Latvijas mēbeļu asociācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, kā arī projekta partneri no Krievijas - Sanktpēterburgas Ekonomikas augstskolas.

29.01.2018 - Circular PP projekta komanda apmaklē apmācības Hāgā, Nīderlandē

No 2018.gada 23. līdz 25.janvārim Hāgā, Nīderlandē projekta Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm (Circular PP) ietvaros tika organizētas apmācības par Aprites ekonomiku un Aprites iepirkumu projektā iesaistītajām pilot-pašvaldībām. 

01.12.2017 - Vides investīciju fonds WinWind projekta ietvaros organizē nacionālā foruma uzsākšanas sanāksmi

SIA "Vides investīciju fonds”  sadarbībā ar Fizikālās enerģētikas institūtu 2017. gada 30. novembrī organizēja programmas “Apvārsnis 2020” atbalstītā projekta “Atbalsta veicināšana vēja enerģijas attīstībai sauszemes vēja enerģijas izmantošanas ziņā mazattīstītos reģionos (WinWind)” uzsākšanas sanāksmi. 

27.11.2017 - Fonda telpās norisinājās aprites ekonomikas CircularPP projekta uzsākšanas sanāksme

2017.gada 22. novembrī SIA Vides investīciju fonds telpās notika projekta – Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana ar inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm (Circular PP) uzsākšanas sanāksme uz kuru ieradās pašvaldību pārstāvji no septiņām pašvaldībām. 

24.11.2017 - Fonds un Daugavpils pilsētas dome noslēdz savstarpēju vienošanos par sadarbību

SIA Vides investīciju fonds un Daugavpils pilsētas dome noslēdz savstarpēju vienošanos par sadarbību publiskās teritorijas apgaismojuma energoefektivitātes uzlabošanā

2017.gada 24.novembrī Daugavpils pilsētas domē tika organizēta sanāksme, kuras laikā SIA Vides investīciju fonds valdes priekšsēdētājs Egils Zariņš, valdes loceklis Ronalds Neimanis, SIA “Labiekārtošana D” valdes loceklis Mečislavs Truskovskis un Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Rihards Eigims parakstīja vienošanos par sadarbību publiskās teritorijas apgaismojuma energoefektivitātes uzlabošanā izmantojot Energoservisa kompāniju jeb ESKO mehānismu.drukāt lapu