lv ru en
Home
Site map
EmailLogin

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

06.10.2016 - PRIMES noslēguma sapulce Holbaek, Dānijā

Laika posmā no 2016.gada 4. līdz 5. oktobrim projekta partneri apmeklēja Holbaek, Dāniju, kur notika projekta PRIMES noslēguma sanāksme, kas ilga divas dienas. Uz projekta PRIMES - Zaļais iepirkums pašvaldībās, lai sasniegtu energoefektīvu rezultātu darba sapulci ieradās visas projekta partnervalstis, lai pārrunātu iepriekšējo 3 gadu laikā izdarīto un vienotos par turpmākajām aktivitātēm un atskaitēm. Visi projekta rezultāti un nodevumi tiks publicēti SIA Vides investīciju fonda mājas lapā. 

28.09.2016 - Zaļais publiskais iepirkums pašvaldībās energoefektivitātes veicināšanai – PRIMES

Latvijas Vides investīciju fonds 19.oktobrī aicina uz projekta PRIMES noslēguma semināru Latvijas Nacionālajā bibliotēkā “Gaismas pils”, 11.stāvā plkst.11:00, Rīgā, kura mērķis bija palīdzēt pašvaldībās izstrādāt zaļos iepirkumus, lai paaugstinātu energoefektivitāti, saglabātu vidi un mācītu saimniekot zaļi. 

14.09.2016 - BalticFlows starptautiskā konference „Kam pieder lietus ūdeņi” un noslēguma sanāksme Tallinā

Laika posmā no  2016. gada 8. – 10. septembrim Baltic Flows projekta komanda piedalījās projekta noslēguma sanāksmē Tallinā, Igaunijā un starptautiskajā konferencē „Kam pieder lietus ūdeņi”.

30.06.2016 - BalticFlows projekta ietvaros izstrādāts lietus ūdens apsaimniekošanas un uzraudzības plāns Rīgas plānošanas reģionam

Projektā izstrādāts vietējām vajadzībām pielāgots rīcības plāns „Lietus ūdens apsaimniekošanas un uzraudzības plāns Rīgas plānošanas reģionam”, kas balstīts uz Apvienotajā rīcības plānā akcentētajām tēmām un rīcības virzieniem

21.06.2016 - PRIMES projekta 6. partneru sapulce Briselē

No 2016. gada 16.-17. jūnijam Briselē, Beļģijā norisinājās projekta PRIMES partneru 6. darba sanāksme.  drukāt lapu