lv ru en
Home
Site map
EmailLogin

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

20.04.2016 - Aicinām piedalīties nacionāla līmeņa konferencē par kvalificēta darbaspēka nozīmi energoefektīvā būvniecībā

Jau kopš 2014. gada Latvijā tiek ieviests projekts “BUILD UP Skills FORCE”, kurš ir aktualizējis kvalificēta darbaspēka nozīmi energoefektīvā būvniecībā, izstrādājot un ieviešot profesionālās pilnveides programmas energoefektīvai būvniecībai un ēku atjaunošanai. Projektam tuvojoties noslēgumam, aicinām piedalīties nacionāla līmeņa konferencē par kvalificēta darbaspēka nozīmi energoefektīvā būvniecībā 27. aprīlī plkst. 10:30 Rīgā, Rātsnamā, kurā būs iespēja iepazīties ar energoefektīvas būvniecības un profesionālās izglītības nozaru aktualitātēm Latvijā.

12.04.2016 - Liela interese par nozares profesionāļu apmācībām energoefektīvā būvniecībā un ēku atjaunošanā

Aizvadītas būvniecības profesionāļu apmācības energoefektīvā būvniecībā un ēku atjaunošanā, kuras augsti novērtējuši paši būvnieki. Spriežot pēc dalībnieku atsaucības, šobrīd būvniecības speciālistu vidū ir liela interese par gandrīz nulles enerģijas patēriņa un pasīvajām ēkām, kas saistīta ar Eiropas Savienības un valsts izvirzītajām prasībām energoefektivitātes uzlabošanā. Lai šīs prasības izpildītu, liela nozīme būs zinošiem un profesionāliem strādājošajiem, tāpēc projekts “BUILD UP Skills FORCE” piedāvāja iespēju vairāk nekā 60 būvniecībā strādājošajiem un profesionālo skolu pedagogiem bez maksas iegūt zināšanas un prasmes par gandrīz nulles enerģijas ēku būvniecību, atjaunojamo energoresursu efektīvu izmantošanu un ēku atjaunošanu un pārbūvi.

06.04.2016 - Baltic Flows projekta starptautiskā konference: “Viedā stratēģija un pilsētvides lietusūdeņu apsaimniekošana”

Projekta "Baltic Flows - Lietus ūdens plūsmas apsaimniekošana un uzraudzība Baltijas jūras sateces baseinā" komanda, laika posmā no 2016. gada 17. līdz 18. martam apmeklēja projekta konferenci Barselonā, Spānijā.

18.03.2016 - Projekts PRIMES organizē diskusiju par šķeldas un granulu zaļo iepirkumu

2016.gada 9.martā Latvijas Vides investīciju fonds sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju tās telpās organizēja diskusiju par šķeldas un granulu zaļo iepirkumu. Tikšanās tika organizēta ar nozares pārstāvjiem, kā arī tika aicinātas piedalīties pašvaldības, kurām interesē iepirkt šķeldu un granulas, kas iegūtas no likumīgiem avotiem, ko apliecina koksnes izsekojamības sertifikāti.

16.03.2016 - Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana - zema enerģijas patēriņa ēkās konkurss

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina iesniegt projekta iesniegumus Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa "Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana - zema enerģijas patēriņa ēkās" ietvarosdrukāt lapu