lv ru en
Home
Site map
EmailLogin

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

29.09.2017 - Vides investīciju fonds uzsāk jauna projekta - Circular PP ieviešanu

Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm (Circular PP)

No 2017.gada 25. līdz 27.septembrim Fonda darba komanda devās uz Alborgu, Dāniju, kur tika organizēta projketa - Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm (Circular PP) uzsākšanas sanāksme.

24.08.2017 - Projekta THERMOS komanda iepazīstina nozares ekspertus un medijus ar projektu

2017. gada 22. augustā SIA “Vides Investīciju Fonds” tikās ar Zemgales reģiona medijiem un Zemgales reģiona siltumapgādes un pilsētplānošanas speciālistiem, ekspertiem, lai iepazīstinātu ar projektu, projekta plānotajiem rezultātiem un projekta partneru, tajā skaitā Jelgavas, iecerēm, izmantojot projektā izstrādātās programmatūru, plānot siltumapgādes tīkla attīstību.

08.05.2017 - Projekta THERMOS komanda tiekas partneru sanāksmē

SIA "Vides investīciju fonda” THERMOS projekta komanda laika posmā no 2017. gada 26. aprīļa līdz 29. aprīlim apmeklēja projekta sanāksmi Granollers pilsētā Spānijā.

02.01.2017 - Vides investīciju fonds uzsāk projekta THERMOS īstenošanu

SIA "Vides investīciju fonds” uzsācis Apvārsnis 2020 projektu: “Termālās enerģijas resursu modelēšanas un optimizācijas sistēma (turpmāk projekta akronīms THERMOS) “ īstenošanu. 

24.10.2016 - PRIMES projekta noslēguma seminārs

Latvijas Vides investīciju fonds ar semināru 19.oktobrī noslēdz programmas Intelligent Energy Europe finansētu projektu PRIMES, kura aktivitāšu ieviešana ilga trīs gadus. Projekta PRIMES mērķis bija palīdzēt pašvaldībām, kā arī valsts iestādēm un uzņēmumiem veikt zaļos publiskos iepirkumus, lai samazinātu siltumnīcefekta gāzu emisijas un paaugstinātu energoefektivitāti.drukāt lapu