lv ru en
Home
Site map
EmailLogin

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

30.06.2016 - BalticFlows projekta ietvaros izstrādāts lietus ūdens apsaimniekošanas un uzraudzības plāns Rīgas plānošanas reģionam

Projektā izstrādāts vietējām vajadzībām pielāgots rīcības plāns „Lietus ūdens apsaimniekošanas un uzraudzības plāns Rīgas plānošanas reģionam”, kas balstīts uz Apvienotajā rīcības plānā akcentētajām tēmām un rīcības virzieniem

21.06.2016 - PRIMES projekta 6. partneru sapulce Briselē

No 2016. gada 16.-17. jūnijam Briselē, Beļģijā norisinājās projekta PRIMES partneru 6. darba sanāksme.  

21.06.2016 - Zaļie iepirkumi tagad un nākotnē

14.06.2016. Valsts reģionālās attīstības aģentūra sadarbībā ar pārējiem dalībniekiem, organizēja semināru - "Zaļie iepirkumi tagad un nākotnē". Seminārs tika organizēts Rīgā, Dabas muzeja telpās. Semināru apmeklēja ap 80 interesentu, gan no valsts, gan pašvaldību uzņēmumiem, kā arī privātā sektora, kuri pārstāvēja piegādātājus un iepirkuma izpildītāju pusi.

Vairāk par semināru lasīt šeit – Latvijas Avīze

14.06.2016 - Baltic Flows projekta seminārs „Baltijas jūra, mūsu kopīgā interese – risinājumi un pieredze labākai nākotnei”.

Projekta "Baltic Flows - Lietus ūdens plūsmas apsaimniekošana un uzraudzība Baltijas jūras sateces baseinā" komanda 2016. gada 8. jūnijā apmeklēja projekta semināru „Baltijas jūra, mūsu kopīgā interese – risinājumi un pieredze labākai nākotnei”.

24.05.2016 - PRIMES projekta 4. elektroniskais ziņu izdevums

Aicinām Jūs iepazīties ar Zaļā publiskā iepirkuma projekta PRIMES elektronisko ziņu izdevumu #4, lai uzzinātu par jaunumiem un sasniegumiem citās Eiropas valstīs zaļā iepirkuma jomā, kā arī apskatītu labās prakses piemērus no Latvijas.

PRIMES elektroniskais ziņu izdevums #4drukāt lapu