lv en
Home
Site map
EmailSākumlapa / Sākums / Jaunumi

17.09.2021 - RoundBaltic diskusija -Daudzdzīvokļu ēkas – Milzu potenciāls vai tikšķošam laika bumba?

Aicinām piedalīties reģionālā apaļā galda diskusijā par energoefektivitātes finansēšanu Latvijā: “Daudzdzīvokļu ēkas – Milzu potenciāls vai tikšķošam laika bumba?“, kas notiks tiešsaistē 2021. gada 29.septembrī.

Pasākumu organizē Latvijas Vides investīciju fonds sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Finanšu nozares asociāciju un Liepājas pilsētas pašvaldības administrāciju, lai dalītos pieredzi un viedokli.

10.07.2021 - COME RES:Apspriež atjaunojamās enerģijas kopienu perspektīvas

Atjaunojamās enerģijas kopienu veidošanas procesa Latvijā aktuālo jautājumu apskats un diskusijas par tiem bija Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju programmas “Apvārsnis 2020” projekta “COME RES” pirmās tematiskās sanāksmes uzmanības centrā 2021.gada 17. jūnijā.

08.06.2021 - Izstrādāts siltumapgādes tīklu modelēšanas rīks un noslēdzies projekts THERMOS

Laika posmā no 2016. gada septembra līdz 2021. gada martam Latvijas Vides Investīciju fonda komanda piedalījās projektā:"THERMOS - Termālās enerģijas resursu modelēšanas un optimizācijas sistēma."

13.05.2021 - RoundBaltic diskusija “Privātā finansējuma piesaiste ilgtspējīgas energoefektivitātes finansēšanai”

Latvijas Vides investīciju fonds 2021.gada 6. un 7.maijā organizēja tiešsaistes Nacionāla mēroga apaļā galda diskusiju “Privātā finansējuma piesaiste ilgtspējīgas energoefektivitātes finansēšanai”.

Pasākums notiek saskaņā ar iniciatīvu “Viedās finanses viedajām ēkām”, kuras kontekstā Eiropas Komisija organizē programmas Apvārsnis 2020 projektu “Iniciatīvas Viedās finanses viedajām ēkām ieviešanas veicināšana Baltijas reģionā – Polijā, Latvijā un Dānijā – RoundBaltic”. Projekta ietvaros tiek organizēta enerģijas investīcijām veltītu forumu sērija ar mērķi palielināt valsts un privāto pušu resursus un sadarbību, lai veidotu liela mēroga investīciju programmas, vienas pieturas aģentūras un finansēšanas plānus energoefektivitātes uzlabošanai.

23.04.2021 - RoundBaltic apaļo galdu diskusijas - Privātā finansējuma piesaiste energoefektivitātes projektu finansēšanā!

Ielūdzam Jūs un Jūsu kolēģus piedalīties apaļā galda diskusijā par privātā finansējuma piesaisti energoefektivitātes finansēšanai Latvijā, kas tiek organizēts Apvārsnis 2020 projekta "Iniciatīvas Viedās finanses viedajām ēkām ieviešanas veicināšana Baltijas reģionā – Polijā, Latvijā un Dānijā - RoundBaltic" ietvaros. Pasākums turpina Ilgtspējīgu enerģētikas investīciju forumu organizētās diskusijas, kas tika organizētas Rīgā 2018. un 2019.gadā sadarbībā ar Eiropas Komisiju un Ekonomikas ministriju. Jūsu dalība šajā pasākumā mums ir ļoti būtiska, lai dalītos ar viedokli un ieteikumiem.drukāt lapu