lv en
Home
Email

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi

28.08.2023 - BD4NRG. Izveidots analītisko rīku komplekts

Analītisko rīku komplekts, kas apkopo un analizē lielos datus.

25.08.2023 - MATRYCS. Analītiskais rīks, ēku datu apmaiņai, pārvaldībai un apstrādei

MATRYCS projekts izstrādājis atvērtu, uz mākoņtehnoloģiju balstītu, datu analītisko rīku, kas nodrošina ēku datu apmaiņu, pārvaldību un apstrādi.

12.07.2023 - FORTESIE. Viedā izpildes vadība efektīvas, ilgtspējīgas un iekļaujošas enerģijas izmantošanā

Projekta partneri tiekas, lai prezentētu septiņās Eiropas valstīs īstenotos projektus viedā izpildes vadība efektīvas, ilgtspējīgas un iekļaujošas enerģijas izmantošanā.

12.07.2023 - BD4NRG. Investīciju piesaiste energefektivitātes projektiem. Projekta sanāksme Rīgā

Laika posmā no 2023. gada 5. - 6. jūlijam Fonds uzņēma projekta komandu Rīgā, iepazīstināja ar organizācijas darbību un sasniegtajiem rezultātiem, kā arī diskutēja par projektā izstrādātā rīka funkcionalitāti.

11.07.2023 - RoundBaltic diskusija - Turpmākie soļi privātā finansējuma piesaistes attīstībā energoefektivitātes finansēšanai

2023. gada 1. jūnijā Vides investīciju fonds ciešā sadarbībā ar LR Ekonomikas ministriju un Latvijas Finanšu nozares asociāciju RoundBaltic projekta ietvaros klātienē organizēja trešonacionālā apaļā galda diskusiju “Turpmākie soļi privātā finansējuma piesaistes attīstībā energoefektivitātes finansēšanai”. Pasākums pulcēja vairāk kā 52 dalībniekus no 24 organizācijām.drukāt lapu