lv en
Home
Site map
EmailSākumlapa / Sākums / Jaunumi

05.10.2021 - 29.septembrī norisinājās RoundBaltic diskusija - Daudzdzīvokļu ēkas – Milzu potenciāls vai tikšķoša laika bumba?

Vides investīciju fonds 2021.gada 29.septembrī organizēja tiešsaistes apaļā galda diskusiju "Daudzdzīvokļu ēkas – Milzu potenciāls vai tikšķoša laika bumba?"

2021. gada 29. septembrī Vides investīciju fonds sadarbībā ar LR Ekonomikas ministriju, Latvijas Finanšu nozares asociāciju un Liepājas valstspilsētas pašvaldības administrāciju organizēja jau otro apaļā galda diskusiju par privātā finansējuma piesaisti energoefektivitātes finansēšanai - "Daudzdzīvokļu ēkas – Milzu potenciāls vai tikšķoša laika bumba?", kas tiek organizēts Apvārsnis 2020 projekta "Iniciatīvas Viedās finanses viedajām ēkām ieviešanas veicināšana Baltijas reģionā – Polijā, Latvijā un Dānijā - RoundBaltic" ietvaros.

20.09.2021 - RoudBaltic projekta partneru sanāksme Kopenhāgenā, Dānijā

No 2021.gada 14. līdz 16.septembrim projekta darba komanda devās vizītē uz Kopenhāgenu, Dāniju, kur tika organizēta 3. partneru sanāksme, bet pirmā, kas norisinājās klātienē. Tajā tika pārrunātas visas ar projektu saistītās aktualitātes un apspriests projekta ieviešanas progress un statuss pirmā aizvadītā gada laikā. Katrs projekta partneris EC Network, Gate 21, LEIF  un SAPE prezentēja savā atbildībā esošās projekta darba programmas darba uzdevumus un  analizēja to izpildes kvalitāti, kā arī noteica turpmākos uzdevumus tuvākajam pusgadam.

Otrajā dienā tika organizēts starppartneru seminārs un apskates vizīte uz Kopenhāgenas ostas zonu, kur tika apskatīta ilgtspējīgu būvmateriālu ražotne - Havnens Haende.

17.09.2021 - RoundBaltic diskusija -Daudzdzīvokļu ēkas – Milzu potenciāls vai tikšķoša laika bumba?

Aicinām piedalīties reģionālā apaļā galda diskusijā par energoefektivitātes finansēšanu Latvijā: “Daudzdzīvokļu ēkas – Milzu potenciāls vai tikšķoša laika bumba?“, kas notiks tiešsaistē 2021. gada 29.septembrī.

Pasākumu organizē Latvijas Vides investīciju fonds sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Finanšu nozares asociāciju un Liepājas pilsētas pašvaldības administrāciju, lai dalītos pieredzi un viedokli.

10.07.2021 - COME RES:Apspriež atjaunojamās enerģijas kopienu perspektīvas

Atjaunojamās enerģijas kopienu veidošanas procesa Latvijā aktuālo jautājumu apskats un diskusijas par tiem bija Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju programmas “Apvārsnis 2020” projekta “COME RES” pirmās tematiskās sanāksmes uzmanības centrā 2021.gada 17. jūnijā.

08.06.2021 - Izstrādāts siltumapgādes tīklu modelēšanas rīks un noslēdzies projekts THERMOS

Laika posmā no 2016. gada septembra līdz 2021. gada martam Latvijas Vides Investīciju fonda komanda piedalījās projektā:"THERMOS - Termālās enerģijas resursu modelēšanas un optimizācijas sistēma."drukāt lapu