lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Iniciatīvas Viedās finanses viedajām ēkām ieviešanas veicināšana Baltijas reģionā – Polijā, Latvijā un Dānijā - RoundBaltic / Semināri / RoundBaltic apaļo galdu diskusijas - Privātā finansējuma piesaiste energoefektivitātes projektu finansēšanā!

Ielūdzam Jūs un Jūsu kolēģus piedalīties apaļā galda diskusijā par privātā finansējuma piesaisti energoefektivitātes finansēšanai Latvijā, kas tiek organizēts Apvārsnis 2020 projekta "Iniciatīvas Viedās finanses viedajām ēkām ieviešanas veicināšana Baltijas reģionā – Polijā, Latvijā un Dānijā - RoundBaltic" ietvaros. Pasākums turpina Ilgtspējīgu enerģētikas investīciju forumu organizētās diskusijas, kas tika organizētas Rīgā 2018. un 2019.gadā sadarbībā ar Eiropas Komisiju un Ekonomikas ministriju. Jūsu dalība šajā pasākumā mums ir ļoti būtiska, lai dalītos ar viedokli un ieteikumiem.

Pielikumā atradīsiet darba kārtību un katras sesijas aprakstu, ko Vides investīciju fonds organizē sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Ekonomikas ministriju un Finanšu nozares asociāciju. Lūdzam veikt reģistrāciju! Tuvākajā laikā nosūtīsim papildinātu dienas kārtību. Reģistrējoties pasākumam, Jūs saņemsiet e-pastu ar saiti, kurā to apmeklēt un citu saistošu informāciju dalībai pasākumā, kas tiks organizēts zoom un youtube platformās.

Pasākuma programmu skatīt šeit: RoundBaltic diskusiju programma 6.-7.maijs

 

Papildus informācija:

Zane Bilzēna, projekta vadītāja, tālr.+37167845111

Projektu finansē: 

Horizon2020/Apvārsnis2020drukāt lapu