lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm (Circular PP) / Jaunumi / Projekta Circular PP noslēgums

SIA Vides investīciju fonds 2017.gadā uzsāka Interreg BSR programmas projekta “Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm Circular PP“ īstenošanu, kura mērķis bija sekmēt pašvaldību, valsts iestāžu kā arī tirgus spēlētāju  kapacitāti  caur publisko iepirkumu veicināt aprites ekonomikas attīstību Baltijas Jūras reģiona valstīs. Tā noslēgums ir 2020.gada decembris.

Projekta laikā tika īstenotas dažādas aktivitātes – organizēti semināri, tikšanās ar uzņēmumiem, rīkotas apmācības, izstrādāti zinātniskie raksti un video un vēl daudz citas, bet pats galvenais uzdevums, bija realizēt konkrētus iepirkumus pilot-pašvaldībās, pēc aprites ekonomikas principiem.  

Latvijā, sadarbībā ar SIA Vides investīciju fonds divas pašvaldības īstenoja aprites ekonomikas iepirkumus: Pļaviņu novada dome “Ēdināšanas pakalpojums Pļaviņu novada ģimnāzijā” un Smiltenes novada dome “Ilgtspējīgs mēbeļu iepirkums Smiltenes vidusskolas internātam”.

Sīkāku informāciju par veiktajiem iepirkumiem atradīsiet zemāk video īsfilmās. Ar pārējiem projekta laikā sasniegtajiem rezultātiem un nodevumiem aicinām iepazīties projekta tīmekļa vietnē www.circularpp.eu

Smiltenes novada dome piedalījās Interreg BSR programmas finansētā projektā – “Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm - Circular PP, kā pilot-pašvaldība, kā rezultāta veica iepirkumu ievērojot aprites ekonomikas principus. Vairāk par veikto aprites ekonomikas iepirkumu – “Ilgtspējīgs mēbeļu iepirkums Smiltenes vidusskolas internātam” skatīt video.

 

Pļaviņu novada dome piedalījās Interreg BSR programmas finansētā projektā – “Aprites ekonomikas attīstības sekmēšana caur inovatīvu iepirkumu un kapacitātes celšanas aktivitātēm - Circular PP, kā pilot-pašvaldība, kā rezultāta veica iepirkumu ievērojot aprites ekonomikas principus. Vairāk par veikto aprites ekonomikas iepirkumu – “Zaļais publiskais iepirkums Ēdināšanas pakalpojums Pļaviņu novada ģimnāzijā” skatīt video.

Papildus informācija: Zane Bilzēna, projekta vadītāja, tālr.+37167845111

Projektu finansē: 

Circular PP projekts ir saņēmis Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020. gadam. finansējumu saskaņā ar līguma Nr. R049

 Projekta mājas lapa: www.circularpp.eu drukāt lapu