lv en
Home
Email

Sākumlapa / Sākums / Jaunumi / 2020.gada 11.martā SIA Vides investīciju fonds organizēja apmācības pašvaldību iepirkumu speciālistiem

2020.gada 11.martā SIA Vides investīciju fonds sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Iepirkumu uzraudzība biroju organizēja apmācības pašvaldību iepirkumu speciālistiem par Zaļo publisko iepirkumu – Ēdināšana un pārtikas produkti, Eiropas Komisijas projekta  “Apmācības iepirkumu speciālistiem par Zaļo Publisko iepirkumu” ietvaros.

Apmācību laikā tika apskatīti sekojoši jautājumi:

  •          jaunumi un aktualitātes ēdināšanas un pārtikas produktu iepirkumos;
  •          rezultāti no esošo iepirkumu analīzes;
  •          sarežģītākie kritēriji, kontroles problēmas, risinājumi kā arī izņēmumi no iepirkuma procedūras;
  •          papildus tika sniegts ieskats tirgus situācijas analīze un dialoga veidošanā ar piegādātāju un organizēts praktiskais darbs.

Šīs bija otrās no četrām apmācību nodarbībām par tādām tēmām kā zaļā publiskā iepirkuma piemērošana būvniecības, pārtikas piegādes un ēdināšanas pakalpojumu, ceļu būvniecības un sadzīves ķīmijas iepirkumos. Turpmāk tiks organizēti vēl divi apmācību kursi, par kuriem informēsim tīmekļa vietnē www.lvif.gov.lv

Iepirkuma speciālisti, kuri būs apmeklējuši visas četras apmācību nodarbības, saņems sertifikātu.

 

Apmācību laikā sniegtās prezentācijas, lūdzu skatīt šeit:

  • Iepirkumu sagatavošana – Jana Simanovska, Biedrība “Ekodizaina kompetences centrs”, valdes priekšsēdētāja

 

Projektu finansē: 

Projekts:“ Apmācības iepirkumu speciālistiem par Zaļo Publisko iepirkumu”  ir saņēmis Eiropas Komisijas finansējumu saskaņā ar līgumu 07.0201/2017/769872/SER?ENV.B1.

 drukāt lapu