lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Lietus ūdens plūsmas apsaimniekošana un uzraudzība Baltijas jūras sateces baseinā / Jaunumi / BalticFlows starptautiskā konference „Kam pieder lietus ūdeņi” un noslēguma sanāksme Tallinā

BalticFlows starptautiskā konference „Kam pieder lietus ūdeņi” un noslēguma sanāksme Tallinā 

Laika posmā no  2016. gada 8. – 10. septembrim Baltic Flows projekta komanda piedalījās projekta noslēguma sanāksmē Tallinā, Igaunijā un starptautiskajā konferencē „Kam pieder lietus ūdeņi”.

Konference laikā bija iespējams iepazīties ar Igaunijas pieredzi  un plānotajiem pasākumiem nacionālā un lokālā līmenī lietus ūdeņu apsaimniekošanā, kā arī tika apskatīts labās prakses piemērs: Tallinas botāniskajā dārza lietus ūdeņu apsaimniekošanas kanālu sistēma.

Latvijas pieredzi lietus ūdeņu apsaimniekošanā dažādu projektu ietvaros prezentēja Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta galvenais telpiskās attīstības plānotājs Andris Ločmelis.

 

          

Ar projekta laikā tapušajiem nodevumiem ir iespējams iepazīties šeit.

SIA "Vides investīciju fonda”; Rīgas plānošanas reģiona, Fizikālās enerģētikas institūta īstenotā projekta Baltic Flows mērķis ir ilgtspējīga un konkurētspējīga lietusūdeņu monitoringa un apsaimniekošanas sistēmas izveide.  Latvijā projekta aktivitātes aptver lietusūdeņu uzraudzības metožu izpēti, izmantoto tehnoloģiju pielietojumu un konkurētspēju, iedzīvotāju līdzdalības veicināšanu, kā arī labās prakses un priekšlikumu apkopojumu.

Projekts tiek ieviests ar ES 7. Ietvarprogrammas finansiālu atbalstu. Projekta vadošais partneris ir Turku Universitāte un projektā apvienoti 17 partneri no 6 ES valstīm.  Tā īstenošanas periods līdz 2016. gada 30. septembrim.

Papildus informācija: Aija Zučika, projekta vadītāja, tālr.+37167845111

Projektu finansē: 

    

 

Projekta mājas lapa:drukāt lapu