PRIMES projekts piedalās izstādē Vide un Enerģija 2015

No 15. līdz 18. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika 11. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde „Vide un Enerģija 2015”., kurā šogad piedalījās projekts PRIMES - Zaļais iepirkums pašvaldībās, lai sasniegtu energoefektīvu rezultātu. Izstāde „Vide un enerģija” ik gadu prezentē enerģētikas, energoefektivitātes, vides tehnoloģiju un infrastruktūras uzlabošanas risinājumus un atjaunojamās enerģijas resursu efektīvu izmantošanu. Šogad izstādē piedalījās 120 dalībnieki no 14 valstīm un kopā pulcēja vairāk nekā 25 000 apmeklētājus. 

SIA Vides investīciju fonds kopā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju veidoja un pārstāvēja stendu par zaļā publiskā iepirkuma tēma pašvaldībās. šī informācija bija pieejama ministrijas centrālajā stendā, kur katru dienu bija iespēja sastapt kādu no zaļā iepirkuma ekspertiem. Stendā par zaļo publisko iepirkumu pašvaldībās bija pieejama dažāda informācija par Zaļā iepirkuma veicināšanas plānu 2015.-2017. gadam, izvirzītajiem mērķiem,  tuvākajiem publicitātes pasākumiem - semināriem un apmācībām ne tikai galvaspilsētā, bet arī reģionos. Tika parādīts, kā izmantot zaļo iepirkumu var arī uzņēmums un mājsaimniecības. uz sev interesējošiem jautājumiem par zaļo iepirkumu un vidi varēja uzzināt šajā stendā, kur apmeklētājiem tika piedāvāts paplašināt vai pārbaudīt savas zināšanas dažādos ar vides saistītos jautājumos uzspēlējot interaktīvu spēli ar  ekspertiem. 

Kopumā Zaļā publiskā iepirkuma stendu apmeklēja vairāk nekā 300 cilvēku, kuri uzspēlējot spēli par zaļo iepirkumu, labprāt ielaidās padziļinātākās diskusijās ar ekspertiem un noskaidroja sev interesējošos jautājumus!

 

 

Jautājumu gadījumā sazinieties ar projektu vadītāju Zani Bilzēnu rakstot:

zane.bilzena@lvif.gov.lv vai zvanot 67845111

Projektu finansē: