lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Zaļais iepirkums pašvaldībās, lai sasniegtu energoefektīvu rezultātu (PRIMES) / Jaunumi / Starptautiska konference - Zaļā publiskā iepirkuma ieviešana praksē, 21. maijā, Rīgā

Latvijas Vides investīciju fonds sadarbībā ar programmas Inteliģenta Enerģija Eiropai projektiem PRIMES un GPP2020 organizē starptautisku konferenci par zaļo publisko iepirkumu un tā ieviešanu praksē. Iepirkumu speciālisti un ar šo jomu saistītie eksperti tiek aicināti apmeklēt semināru, kas notiks 21. maijā, Rīgā Avalon Hotel telpās. Konference sniegs ieskatu labās prakses piemēros no visas pasaules, kā arī diskutēs par metodēm, kā pārvarēt esošās barjeras, lai to ieviestu praksē dažādās kategorijās, gan starp iepirkumu veicējiem pasūtītājiem, gan iepirkto pakalpojumu un produktu piegādātājiem. 

Konferences mērķis ir parādīt, kā zaļais iepirkums var kalpot par stratēģisku instrumentu, lai mazinātu klimata izmaiņas; dalībniekiem tiks sniegta informācija, kā vislabāk aprēķināt CO2 un enerģijas ietaupījumus, sniegti piemēri no realizētiem iepirkumiem visdažādākajās produktu kategorijās no visas Eiropas, kā arī diskutēts par kritērijiem, kuri tikuši izvirzīti realizētajos zaļajos iepirkumos un veikta to padziļinātāka analīze.

Konference sniegs iespēju uzzināt par citu valstu pieredzi un instrumentiem, kā zaļais iepirkums ir ticis realizēts citās valstīs. 

Konferences otrā daļa tiks organizēta vairākās apaļo galdu diskusijās, kur dalībniekiem būs iespēja apmeklēt vairākas no šīm diskusijām un apspriest interesējošo tēmu šaurākā lokā.

Konferences programma pieejama šeit!

(Vēršam Jūsu uzmanību, ka konferences programma vēl tiks papildināta. Dalībniekiem, kuri reģistrēsies konferencei, tiks nosūtīta jaunākā informācija.)

Tā kā konference ir starptautiska mēroga un lielākā daļa runātāju ir no citām valstīm, konference notiks angļu valodā, tiks nodrošināts sinhronais tulkojums uz latviešu valodu.

Lūdzam Jūs reģistrēties līdz 18.maijam, tomēr vēlamies uzsvērt, ka vietu skaits ir ierobežots.  Ja dalībnieku skaits tiks sasniegts, mēs slēgsim reģistrēšanos ātrāk.

Lai reģistrētos konferencei lūdzu apmeklēt šo saiti un aizpildīt prasīto informāciju – REĢISTRĒTIES KONFERENCEI!

(Ja esat reģistrējies, bet kādu iemeslu dēļ to neapmeklēsiet, lūdzam mūs informēt rakstot uz e pasta adresi zane.ramane@lvif.gov.lv, lai Jūsu dalību varētu atcelt un brīvo vietu piedāvāt citam interesentam.)

 

Jautājumu gadījumā sazinieties ar projektu vadītāju Zani Ramani rakstot:

zane.ramane@lvif.gov.lv vai zvanot 67845111

Projektu finansē:drukāt lapu