lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Pasīvo māju un atjaunojamo energoresursu reģioni / Jaunumi / PassREg projekts Ērgļos organizēja diskusiju semināru MĀJU ENERGOEFEKTIVITATES UZLABOŠANA UN APSAIMNIEKOŠANA

SIA Vides investīciju fonds 27.martā ērgļos sadarbībā ar Ērgļu Profesionālo vidusskolu organizēja diskusiju semināru pār māju energoefektivitātes uzlabošanu un apsaimniekošanu, kur šoreiz galvenais uzsvars tika likt uz daudzdzīvokļu dzīvojamām ēkām. 

PassREg projekta grupa informēja par Pasīvo ēku būtību un cik svarīgi ir veikt ēku atjaunošanu kompleksi kā arī domāt par to nepieciešamo enerģijas daudzumu, kas vajadzīgs to apkurei un siltajam ūdenim censties nodrošināt ar atjaunojamiem energoresursiem. Savukārt Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldes darbinieki stāstīja par savu pieredzi, ikdienas darbu un attīstību ēku apsaimniekošanā. 

 

Aicinām ar semināra laikā sniegtajām prezentācijām iepazīties šeit:

Jelgavas pieredze Daudzdzīvokļu namu energoefektivitātes uzlabošanā I Oļegs Kukuts, Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldes tehniskais direktors.

Jelgavas pieredze Daudzdzīvokļu namu energoefektivitātes uzlabošanā II Oļegs Kukuts, Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldes tehniskais direktors.

Māju apsaimniekošana un māju pārvaldnieks Alvis Stražinskis, Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldes IT un analīzes nodaļas vadītājs.

Siltuma maksas sadalītāju ekspluatācijas pieredze renovētās un nerenovētās mājās Alvis Stražinskis, Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldes IT un analīzes nodaļas vadītājs.

Pasīvās ēkas ar atjaunojamiem energoresursiem – aktualitātes Latvijā Mare Mitrevica, SIA Vides investīciju fonds, projekta eksperte.

 

 

Projektu finansē:drukāt lapu