Diskusiju seminārs profesionālā izglītība energoefektīvu ēku būvniecībai

Vai Latvijas profesionālās izglītības sistēma ir gatava gandrīz nulles enerģijas ēku būvniecībai?

SIA Vides investīciju fonds Pasīvo ēku un atjaunojamo energoresursu reģioni - PassREg projekta ietvaros un biedrība Passive House Latvija 5. martā aicina apmeklēt diskusiju semināru, kurā mēģināsim rast atbildes uz šo jautājumu un iepazīsimies ar piemēriem, kā uzlabot izglītības programmu gatavību energoefektīvas būvniecības nozares pieprasījumam.

Biedrība Passive House Latvija Leonardo da Vinci projekta “CEPH AT: LV,EST” ietvaros ir veikusi pētījumu par situāciju Latvijā profesionālās izglītības energoefektīvu ēku būvniecībai jomā, ietverot tajā gan sākotnēji profesionālās izglītības, gan tālākizglītības programmu novērtējumu. Projekts Build Up Skills Force projekta mērķis sekmēt kvalificētu strādnieku, kuriem ir zināšanas un prasmes zema energopatēriņa ēku būvniecībā un renovācijā, pieejamību būvniecības nozarei.

Diskusiju seminārs notiks RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O6 207. auditorijā. Pēc semināra visiem dalībniekiem būs iespēja apskatīt šajās pašās telpās izvietoto pasīvo ēku izstādi „Enerģijas klase”.

Pasākuma programmu skatīt šeit: Pasākuma programma

 

Pasākumam pieteikties rakstot uz e pasta adresi: zane.ramane@lvif.gov.lv vai zvanot uz tel.nr. 67845111