lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Zaļais iepirkums pašvaldībās, lai sasniegtu energoefektīvu rezultātu (PRIMES) / Jaunumi / Projekta Primes partneru sapulce Koprivnicā, Horvātijā

No šā gada 17. līdz 19. novembrim Koprivnicā, Horvātijā norisinājās trešā partneru sanāksme projekta "Primes - Zaļais iepirkums pašvaldībās, lai sasniegtu energoefektīvu rezultātu" ietvaros.Sapulcē piedalījās arī projekta partneri no Latvijas, SIA Vides investīciju fonda projekta vadītāja. Projekta sapulces pirmajā dienā tika izrunāts projekta veicamo aktivitāšu progress, sasniegumi un problēmjautājumi, kur katrs projekta partneris sniedza prezentāciju par situāciju savā reģionā.  

Savukārt projekta otrajā dienā aktivitāšu vadītāji jeb darba paku līderi informēja par esošajām un turpmākajām aktivitātēm, kuras jāveic nākamajā periodā. Kā arī bija noorganizēta studiju vizīte uz diviem objektiem Koprivnicas pilsētā: 1) Koprivnicas tiesas nams, kas ir zema enerģijas patēriņa ēka; 2) daudzdzīvokļu dzīvojamā ēka, kas ir pasīvā, A+ klases ēka.

Nākamā projektu partneru sapulce tiks organizēta maijā, Rīgā, 2015.gadā, kurā piedalīsies arī projekta komisārs. 

 

Projekta galvenais mērķis ir veicināt un sekmēt pašvaldību kapacitāti Zaļā publiskā iepirkuma (ZPI) principa ieviešanā, pašvaldībās veiktajos iepirkumos pakalpojumu un preču iegādē, sniedzot apmācības dažādās zaļā publiskā iepirkuma produktu grupās.

Projekta ilgums ir 36 mēneši, no 2013. gada 1. novembra – 2016. gada 31.oktobrim.

Vairāk par projektu - Zane Ramane, projekta vadītāja, e-pasts - zane.ramane@lvif.gov.lv , Tel. +371 67845111

Projektu finansē:drukāt lapu