PassREg projekts aicina apmeklēt pasākumu - Enerģijas klase

Informatīvs diskusiju seminārs - Enerģijas klase

Sia Vides investīciju fonds projekta PassREg - Pasīvo māju un atjaunojamo energoresursu reģioni  ietvaros 16.septembrī plkst. 15:00 organizē informatīvu semināru Enerģijas klase! Pasākuma laikā tiks informēti pasākuma dalībnieki par apmācību iespējām pasīvo ēku un zema enerģijas patēriņa ēku būvniecībā. 

Uzsākot jauno mācību gadu, aicinām uz Enerģijas klases atklāšanu RISEBA augstskolas telpās. Stāstīsim par Latvijā pieejamām un topošām programmām zema enerģijas patēriņa ēku projektēšanā un būvniecībā.

Pirmo reizi Latvijā skatīsim Zema enerģijas patēriņa un pasīvo ēku ekspozīciju, kura radusi mājvietu RISEBA 2014./2015. mācību gadā. Pasākuma programmu skatīt šeit!

Pasākumam reģistrēties līdz 15.septembrim plkst. 14:00 rakstot zane.ramane@lvif.gov.lv vai zvanot 67845111. 

Latvijas Vides investīciju fonda īstenotā projekta PassREg mērķis ir sekmēt „gandrīz nulles enerģijas māju” būvniecību visā Eiropas Savienībā, kā pamatu izmantojot pasīvo māju principu un energoapgādē izmantojot pēc iespējas vairāk atjaunojamo enerģiju. Projekts tiek ieviests ar ES finansētās programmas "Intelligent Energy - Europe" atbalstu. Projekta vadošais partneris ir Vācijas Passive House Institūts, un projektā apvienoti 14 partneri no 11 Eiropas Savienības valstīm. Tā īstenošanas periods ir līdz 2015. gada maijam.

Vairāk par projektu - Zane Ramane, projektu vadītāja zane.ramane@lvif.gov.lv ; 67845111