lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plāni - vienota Eiropa enerģijas apsaimniekošanā / Jaunumi / SEAP PLUS projekta komanda tiekas ar Tadžikistānas un Kirgizstānas pārstāvjiem

2014. gada 6. augustā Latvijas Vides investīciju fonds uzņēma pārstāvjus no Tadžikistānas un Kirgizstānas.

Delegācija ietilpa pārstāvji no ministrijām saistībā ar vides, enerģijas, rūpniecības, ūdens resursu sektoriem. Vizītes mērķis bija iepazīties ar vides pārvaldības politiku un sistēmu Latvijā, kā arī iepazīt konkrētus labās prakses piemērus.

Vīzītes ietvaros SEAP PLUS vadītāja iepazīstināja ar Eiropā plašu atbalstu guvušo Pilsētu mēru pakta kustību kā arī detalizēti sniedza ieskatu par SEAP PLUS projekta rezultātiem:

  •          Pilsētu mēru paktu kustība Latvijā;
  •          Pašvaldības iespējas un izaicinājumi izstrādājot Ilgtspējīgas Enerģētikas rīcības plānus;
  •          Enerģētikas datu uzskaite.

   

Fonda valdes priekšsēdētājs Raimonds Aleksejenko iepazīstināja delegācija vadītājus ar organizācijas darbības vēsturi un nākotnes attīstības perspektīvām, savukārt KPFI projektu vadītājs Edmunds Širsons prezentēja KPFI programmas ieviešanas gaitu un sasniegtos rezultātus.

Aicinām iepazīties ar SEAP PLUS projekta prezentāciju  

Projekta vadītāja: Aija Zučika (E - pasts: aija.zucika@lvif.gov.lv, tel. 0037167845111)

SIA "Vides investīciju fonda” īstenotā projekta SEAP PLUS mērķis ir sekmēt ilgtspējīgas enerģijas pārvaldi reģionos, veicinot pašvaldību iesaistīti Pilsētu mēru paktu kustībā, kā arī izstrādājot Ilgtspējīgas Enerģētikas rīcības plānus. Latvijā projekta aktivitātes tiks īstenotas Latgales plānošanas reģiona pašvaldībās.

Projekts tiek ieviests ar ES finansēšanas programmas "Intelligent Energy - Europe" finansiālu atbalstu. Projekta vadošais partneris ir Grieķijas Tehniskā kamera, un projektā apvienoti partneri no 11 Eiropas Savienības valstīm. Tā īstenošanas periods ir līdz 2014. gada 30. septembrim.

 

  drukāt lapu