lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Bioenerģijas izmantošanas veicināšana 2 - rīcības plānu ieviešana / Jaunumi / Bioenergy Promotion 2 projekta rezultātu brošūra

Bioenerģijas izmantošanas veicināšana 2 projekta rezultātu apkopojumu brošūra

Projekta norises laiks

2012.gadā SIA "Vides investīciju fonds" uzsāka projekta "Bioenergy Promotion 2" ieviešanu. Projekts ilga 24 mēnešus un veiksmīgi noslēdzās šī gada - 2014. gada janvāra beigās.  

Projekta mērķis bija nostiprināt virzību uz ilgtspējīgu, konkurētspējīgu un teritoriāli integrētu bioenerģijas sektora attīstību Baltijas Jūras reģionā. Galvenais mērķis bija ieviest projekta pamata stadijā sasniegtos rezultātus ar demonstrāciju, testēšanas un pārneses aktivitātēm, kas arī tika īstenots.

Projekta laikā sasniegtie mērķi un rezultāti tika apkopoti Elektroniskajā ziņu izdevumā. Savukārt plašāks projekta sasniegto mērķu apraksts pieejams Elektroniskā noslēguma brošūrā, kuru varat apskatīt  ŠEIT

 

Projekta partneri:

Projekta turpinājuma posms sastāv no 12 iepriekšēja projekta konsorcija partneriem un SIA "Vides investīciju fonds", kas pievienojās 2012.gada augustā. Projektā nozīmīgu lomu ieņēma dažādi asociētie partneri, kā "Baltic 21", nacionālās ministrijas un demonstrāciju reģioni katrā dalībvalstī. Projekta vadošais partneris ir Vācijas Atjaunojamo energoresursu aģentūra.

German Agency for Renewable Resources (Vadošais partneris, Vācija);
Region Zealand (Dānija);
Roskilde University (Dānija);
Forestry Development Centre Tapio (Somija);
Motiva (Somija);
Chamber of Agriculture Lower Saxony (Vācija);
Environmental Policy Research Centre (Vācija);
SIA "Vides investīciju fonds" (Latvija);
Lithuanian Energy Institute (Lietuva);
Nordic Energy Research (Norvēģija);
Institute of Fluid-Flow Machinery - Baltic Eco-Energy Cluster (Polija);
SPEKTRUM CWWM (Polija);
Swedish Energy Agency (Zviedrija).

Projektu finansē:

Projekta mājas lapa:drukāt lapu