lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Bioenerģijas izmantošanas veicināšana 2 - rīcības plānu ieviešana / Jaunumi / Starptautiskā bioenerģijas konference jau 18.oktobrī Rīgā

SIA "Vides investīciju fonds" organizētā starptautiskā konference "Labās prakses piemēri bioenerģijas veicināšanā Baltijas jūras reģionā" par bioenerģijas veicināšanu Baltijas jūras reģionā, kas notiks šī gada 18.oktobrī Ķīpsalas izstāžu centrā (balkonā) pulcēs daudz dažādus ar enerģētikas jomu saistītus ekspertus arī no Baltijas jūras reģiona valstīm.

Konferences programma pieejama šeit.

Konferencē "Labās prakses piemēri bioenerģijas veicināšanā Baltijas jūras reģionā" varēs iepazīties ar Baltijas jūras valstu pieredzi un labās prakses piemēriem bioenerģijas veicināšanā un ilgtspējīgā izmantošanā. Konferences pirmajā sesijā tiks demonstrēti piemēri, kas saistīti ar koksnes ilgtspējīgu izmantošanu bioenerģijas ražošanā un ar to saistīto ietekmi sociālā un ekonomikas vidē. Otrā sesija demonstrēs dažādu, integrētu risinājumu pieeju bioenerģijas attīstībā un tiks runāts par lauksaimniecības un zaļā biznesa attīstības iespējām. Konferences gaitā būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus par bioenerģijas attīstības iespējām un pieredzi dažādās valstīs, kā arī iespēja iesaistīties diskusijās ar nozares ekspertiem. Konferenci vadīs enerģētikas pētnieks Reinis Āboltiņš.

Šobrīd konferencei jau reģistrējušies vairāk kā 100 dalībnieku, dažādi enerģētikas jomas pārstāvji, no kuriem trešā daļa nav no Latvijas. Reģistrācija konferencei pieejama līdz 15.oktobrim, taču ieejas kartes ar kurām ieeja izstāžu zālē ir bez maksas vairs nav pieejami.

Konferenci organizē Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarabības projekta "Bioenergy Promtion 2" partneris Latvijā - SIA "Vides investīciju fonds". Vairāk informācijas par konferences norises gaitu un saturu var iegūt sazinoties ar projekta vadītāju Latvijā Selīnu Vancāni: selina.vancane@lvif.gov.lv; 371 67845111.

 

Projektu finansē:

 drukāt lapu