lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Bioenerģijas izmantošanas veicināšana 2 - rīcības plānu ieviešana / Jaunumi / Līvānos 19.septembrī norisinājās Enerģijas dienai veltīts vides tēmu prezentāciju cikls

  Līvānos 19.septembrī norisinājās Enerģijas dienu ietvaros tika organizēts seminārs ar mērķi informēt par iespējām efektīvāk izmantot dažādu veidu enerģiju ikdienā. SIA "Vides investīciju fonds" piedalījās seminārā ar prezentācijām, kā arī pieaicināja tehnoloģiju ekspertus, lai informētu par dažādiem tehnoloģiskiem risinājumiem energo efektivitātes uzlabošanā.

  Šis seminārs organizēts sadarbībā ar SIA "Vides investīciju fonds", jo 2012.gada nogalē Līvānu novada dome atsaucās uz Fonda aicinājumu piedalīties projektos, kā rezultātā 2013.gada sākumā kopā ar vēl 4 Latgales reģiona pašvaldībām, Līvānu novada dome kļuva par Pilsētas mēra pakta dalībnieci, kur viens no šī pakta nosacījumiem ir Enerģijas dienas rīkošana. Seminārā tika aplūkotas sekojošas tēmas:

*Efektīva elektroenerģijas izmantošana sadzīvē – Andris Spidāns A/S „Latvenergo” Energoefektivitātes centrs.

Prezentācija

*Ilgtspējīga bioenerģijas izmantošana pašvaldībā un mājsaimniecībās – Selīna Vancāne, SIA „Vides investīciju fonds”, projekta „Bioenergy Promotion 2” vadītāja. 

Prezentācija

*Saules enerģijas izmantošanas iespējas ēku energoefektivitātes uzlabošanā – Raivis Skerstens, SIA „Sun Investments”.

Prezentācija

*Ēku siltināšanas sistēmas un materiāli – siltināšana, uzraudzība, problēmas un risinājumi – Aleksandrs Šiškins, SIA „Ēkas siltināšana”.

Prezentācijas divas gab (Ēka un ēku siltināšana)

*Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plāni – pašvaldības un enerģētikas sektoru pārstāvju sadarbība – Ainārs Gulbinskis, Zemgales reģionālās enerģētikas aģentūra.

Prezentācija

*Līvānu skolēna pētījums par skolas energoefektivitāti.

Prezentācija

*Atkritumu apsaimniekošanas process Līvānu novadā – Edvīns Štolcers, SIA „Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība”.

Prezentācija

*Līvānu novada pašvaldības pieredze vides saudzēšanas projektu ieviešanā – Iveta Dobele, Līvānu novada domes investīciju un projektu nodaļas vadītāja.

Prezentācija

Liels paldies visiem, kuri rada laiku un iespēju apmeklēt semināru!
 
 
 
 


drukāt lapu