lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Bioenerģijas izmantošanas veicināšana 2 - rīcības plānu ieviešana / Semināri / Reģistrācija starptautiskajai bioenerģijas konferencei ir atvērta

SIA "Vides investīciju fonds" aicina reģistrēties starptautiskai konferencei par bioenerģijas veicināšanu Baltijas jūras reģionā, kas notiks šī gada 18.oktobrī Ķīpsalas izstāžu centrā. Reģistrācija konferencei "Labās prakses piemēri bioenerģijas veicināšanā Baltijas jūras reģionā"ir pieejama un reģistrējoties laicīgi (līdz 27.septembrim) būs iespēja saņemt ielūgumu ar kuru ieeja izstāžu centrā būs bez maksas. Reģistrēties konferencei var šeit.

Konferencē "Labās prakses piemēri bioenerģijas veicināšanā Baltijas jūras reģionā" varēs iepazīties ar Baltijas jūras valstu pieredzi un labās prakses piemēriem bionerģijas veicināšanā un ilgtspējīgā izmantošanā. Konferences pirmajā sesijā tiks demonstrēti piemēri, kas saistīti ar koksnes ilgtspējīgu izmantošanu bioenerģijas rāžošanā un ar to saistīto ietekmi sociālā un ekonomkas vidē. Būs arī labās prakses piemēri no Latgales reģiona. Otrā sesija demonstrēs dažādu, integrētu risinājumu pieeju bioenerģijas attīstībā un tiks runāts par lauksaimniecības un zaļā biznesa attīstības iespējām. Konferences gaitā būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus par bioenerģijas attīstības iespējām un pieredzi dažādās valstīs, kā arī iespēja iesaistīties diskusijās ar nozares ekspertiem. 

Konference notiks izstādes "Vide un Enerģija 2013" laikā, kurā tiks prezentēti energoefektivitātes, energoapgādes, vides tehnoloģiju un infrastruktūras uzlabošanas risinājumi un atjaunojamās enerģijas resursu efektīva izmantošana. Konfernces dalībniekiem tiks nodrošināta bezmaksas ieeja izstādes teritorijā. 

Konferences valodas būs angļu un latviešu - tiks nodrošināts tulkojums.

Projekta "Bioenergy Promotion 2" mērķis ir nostiprināt virzību uz ilgtspējīgu, konkurētspējīgu un teritoriāli integrētu bioenerģijas sektora attīstību Baltijas Jūras reģionā. Projekta pirmā posma "Bioenergy Promotion" ietvaros ekspertu grupa izstrādāja kritērijus ilgtspējīgai bioenerģijas izmantošanai Baltijas jūras reģionā, tika izstrādāti Ilgtspējīgas enerģijas rīcības plāni bioenerģijas izmantošanai reģionos (Latvijā – Tukuma pilsētai un Jelgavas novadam), kā arī veikts atjaunojamās enerģijas politikas novērtējums. Projekta turpinājuma posma galvenais mērķis ir ieviest projekta pamata stadijā sasniegtos rezultātus ar demonstrāciju, testēšanas un pārneses aktivitātēm. Projektu Latvijā ievieš SIA "Vides investīciju fonds".

 

Vairāk informācijas par konferenci rakstot: selina.vancane@lvif.gov.lv

Vairāk par projektu: www.bioenergypromotion.net

Projektu finansē:drukāt lapu