lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Bioenerģijas izmantošanas veicināšana 2 - rīcības plānu ieviešana / Jaunumi / 18.oktobrī Rīgā notiks starptautiska konference par bioenerģijas attīstību

SIA "Vides investīciju fonds" Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas projekta "Bioenergy Promotion 2" ietvaros organizēs starptautisku konferenci par bioenerģijas veicināšanu Baltijas jūras reģionā, kas notiks šī gada 18.oktobrī Ķīpsalas izstāžu centrā.

Konferencē "Labās prakses piemēri bioenerģijas veicināšanā Baltijas jūras reģionā" varēs iepazīties ar Baltijas jūras valstu pieredzi un labās prakses piemēriem bionerģijas veicināšanā un ilgtspējīgā izmantošanā. Konferences pirmajā sesijā tiks demonstrēti piemēri, kas saistīti ar koksnes ilgtspējīgu izmantošanu bioenerģijas rāžošanā un ar to saistīto ietekmi sociālā un ekonomkas vidē. Būs arī labās prakses piemēri no Latgales reģiona. Otrā sesija demonstrēs dažādu, integrētu risinājumu pieeju bioenerģijas attīstībā un tiks runāts par lauksaimniecības un zaļā biznesa attīstības iespējām. Konferences gaitā būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus par bioenerģijas attīstības iespējām un pieredzi dažādās valstīs, kā arī iespēja iesaistīties diskusijās ar nozares ekspertiem. 

Konference notiks izstādes "Vide un Enerģija 2013" laikā, kurā tiks prezentēti energoefektivitātes, energoapgādes, vides tehnoloģiju un infrastruktūras uzlabošanas risinājumi un atjaunojamās enerģijas resursu efektīva izmantošana. Konfernces dalībniekiem tiks nodrošināta bezmaksas ieeja izstādes teritorijā. 

Konferences valodas būs angļu un latviešu - tiks nodrošināts tulkojums.

Reģistrācija konferencei "Labās prakses piemēri bioenerģijas veicināšanā Baltijas jūras reģionā" būs pieejama no 2. septembra. Reģistrējoties laicīgi (līdz 27.septembrim) būs iespēja saņemt ielūgumu ar, kuru ieeja izstāžu centrā būs bez maksas. 

Vairāk informācijas par konferenci rakstot: selina.vancane@lvif.gov.lv

 drukāt lapu