lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Bioenerģijas izmantošanas veicināšana 2 - rīcības plānu ieviešana / Jaunumi / Aicinām uz semināru Latgales attīstībai kā bioenerģijas reģionam

Lai veiksmīgāk plānotu enerģijas rīcības pašvaldības un reģionālā līmenī, kā arī, lai veicinātu Latgales reģiona attīstību kā bioenerģijas reģionam, SIA „Vides investīciju fonds” Baltijas Jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas projekta „Bioenergy Promotion 2” ietvaros organizē semināru, kas palīdzēs smelties idejas no ārvalstu pieredzes un arī citām pašvaldībām Latvijā.

Seminārs "Latgale – bioenerģijas reģions: stratēģija un rīcības" notiks šī gada 18.aprīlī, Rēzeknē, Austrumlatgales radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs". Tas tiek organizēts divās paralēlās sesijās:

1) "SADARBĪBA, VEICINOT LATGALES, KĀ BIOENERĢIJAS REĢIONA, ATTĪSTĪBU" ir paredzēta pašvaldību attīstības plānotājiem, projektu vadītājiem, Ilgtspējīgu enerģijas rīcības plānu izstrādē iesaistītajiem un citiem interesentiem. Tiks demonstrēti piemēri dažādu biomasas potenciāla izmantošanai pašvaldībās kā arī attīstīts reģiona enerģijas plānošanas koncepts. Šī semināra daļa plānota no plkst. 10:00 līdz 15:20 (skatīt programmā) un pēc šīs semināra daļas tiks piedāvāta iespēja apmeklēt Rēzeknes pašvaldības enerģijas plānošanas un energoefektivitātes projektu ieviešanas piemērus. Būs iespēja satikt projektu vadītājus un uzdot sev interesējošos jautājumus. Pasākums notiks angļu un latviešu valodās.

2) "ILGTSPĒJĪGA KOKSNES IZMATOŠANA BIOENERĢIJAS SEKTORĀ" paredzēta mežsaimniecības speciālistiem 13:20-16:00. Piedalīsies pārstāvji no Vācijas, taču prezentācijas un seminārs notiks latviešu valodā. Lūgums par šo semināru painformēt vietējos mežsaimniecības un agro kultūras speciālistus.

Semināra programma pieejama šeit.

Aicinām pieteikt savu dalību seminārā līdz 2013.gada 15.aprīļa plkst. 17:00 rakstot zane.serzante@lvif.gov.lv vai zvanot +67845111. Sīkāka informācija par semināru: selina.abelniece@lvif.gov.lv .

 

 

Projektu finansē:drukāt lapu