lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Bioenerģijas izmantošanas veicināšana 2 - rīcības plānu ieviešana / Semināri / Aicinām apmeklēt semināru par tehnoloģijām Tukumā

Vides investīciju fonds projekta "Bioenergy Promotion 2" ietvaros sadarbībā ar Tukuma novada domi šī gada 11.aprīlī rīko "Enerģijas dienu Tukumā", kurā tiek piedāvāta iespēja apmeklēt semināru "Tehnoloģiskie risinājumi energoefektivitātes uzlabošanai", kas notiks Tukuma Ledus Halles konferenču zālē plkst. 11:00-15:00.

Seminārs būs interesants ikvienam, kam interesē kā uzlabot energoefektivitāti savā mājoklī, uzņēmumā vai pašvaldības ēkās. Seminārā tiks demonstrēti piemēri:

  • efektīvai ēku siltināšanai;
  • saules enerģijas izmantošanai;
  • siltumsūkņu izmantošanai;
  • novada enerģijas sektora plānošanā.

Semināra dalībniekiem būs iespējas rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par siltināšanas procesu, materiāliem, tehnoloģijām, to efektivitāti, iespējamo ietaupījumu un izmaksām kā arī uzzināt par enerģijas plānošanu novadā un doties izbraukumā uz apskates objektiem: katlu māju un koģenerācijas staciju.

Īpaši seminārā aicinām piedalīties novadu pašvaldību projektu vadītājiem, attīstības, plānošanas, būvniecības speciālistiem, KPFI finansēto projektu ieviesējiem vai potenciāliem ieviesējiem, kā arī sabiedrību kopumā.          

Ar pasākuma programmu var iepazīties šeit.

           

Aicinām pieteikt dalību semināram līdz 8.aprīļa plkst. 15:00 sūtot e-pastu: zane.serzante@lvif.gov.lv vai zvanot pa tālr. 67 845 111. Transports no Tukuma Ledus Halles uz apskates vietām tiks nodrošināts.


 

Projektu finansē:

 drukāt lapu