lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Industriālās energoefektivitātes klasteris - LIAA Klasteru programma / Jaunumi

24.05.2013 - Konferencē analizē labākos industriālās energoefektivitātes piemērus

Piektdien, 17. maijā Jelgavā norisinājās konference “Industriālā energoefektivitāte”, kurā tika analizēti labākie ilgtspējīgas būvniecības un rūpniecisko energoauditu piemēri, enerģijas patēriņš Latvijas rūpniecībā un citas šobrīd aktuālas tēmas Latvijas rūpniecības sektoram. Konferenci organizēja “Industriālās energoefektivitātes klasteris” (IEK) un Latvijas Lauksaimniecības universitāte. Konferencē ar savu pieredzi, novērojumiem un datu analīzi dalījās vadošie industriālās energoefektivitātes eksperti Latvijā.

09.05.2013 - Aicinām apmeklēt Starptautisko zinātnisko konferenci Civil Engineering ’13

Aicinām apmeklēt Industriālās Energoefektivitātes klastera rīkoto konferences dienu - Starptautiskā zinātniskā konference Civil Engineering ’13, šā gada 17. maijā, Jelgavā.

28.03.2013 - Esošā enerģijas patēriņa analīze un iespējamie risinājumi tā samazināšanai ekonomikas sektoros

Industriālās energoefektivitātes klasteris ir viecis pētījumu un publicējis rezultātus par enerģijas patēriņu un tā samazinājuma potenciālu Latvijas rūpniecības nozarēs. Pētījumā secināts, ka veicot enerģijas samazināšanas pasākumus ražošanas uzņēmumos iespējams ietaupīti līdz 27% elektroenerģijas un 73% siltumenerģijas. Pētījuma autori secina, ka nepieciešami  ievērojami vairāk un detalizēti analizēti dati par inženiertehnisko risinājumu un atmaksas periodu ražošanas sektoros.

05.03.2013 - Fonds uzsācis dalību Industriālās energoefektivitātes klasterī

SIA "Vides investīciju fonds" (Fonds) uzsācis dalību Industriālās energoefektivitātes klasterī, kas ir viens no 11 apstiprinātajiem projektiem Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) administrētajā klasteru programmā.drukāt lapu