lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plāni - vienota Eiropa enerģijas apsaimniekošanā / Jaunumi / SEAP PLUS projekta vadītāja tiekas ar 5 Latgales plānošanas reģiona pašvaldībām

2013. gada 12. – 13. februārī SEAP PLUS projekta vadītāja tikās ar pārstāvjiem no 5 Latgales plānošanas reģiona pašvaldībām. Viena no projekta aktivitātēm ir sniegt tehnisko atbalstu 5 Latgales plānošanas reģiona pašvaldībām Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plānu izstrādē. Tikšanās mērķis bija pārrunāt Fonda un pašvaldības turpmāko sadarbību plānu izstrādē un datu apkopšanā.

Projekta vadītāja iepazīstināja pašvaldību pārstāvjus ar datu apkopošanai paredzētajām elektroniskajām tabulām un Pilsētu mēru pakta biroja izstrādātājiem ieteikumiem un vadlīnijām.

Tikšanās laikā tika pārrunāta iespēja parakstīt sadarbības Memorandumus starp pašvaldību un siltumapgādes uzņēmumu, lai sekmētu uzticamu statistikas datu apkopošanu.

Projekta vadītāja: Aija Zučika (E - pasts: aija.zucika@lvif.gov.lv, tel. 0037167845111)

SIA "Vides investīciju fonda” īstenotā projekta SEAP PLUS mērķis ir sekmēt ilgtspējīgas enerģijas pārvaldi reģionos, veicinot pašvaldības iesaistīti Pilsētu mēru paktu kustībā, kā arī izstrādājot Ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plānus. Latvijā projekta aktivitātes tiek īstenotas Latgales plānošanas reģiona pašvaldībās.

Projekts tiek ieviests ar ES finansēšanas programmas "Intelligent Energy - Europe" finansiālu atbalstu. Projekta vadošais partneris ir Grieķijas Tehniskā kamera, un projektā apvienoti partneri no 11 Eiropas Savienības valstīm. Tā īstenošanas periods ir līdz 2014. gada 30. septembrim.drukāt lapu