lv en
Home
Email

Sākumlapa / Attīstības sadarbība / Bioenerģijas izmantošanas veicināšana 2 - rīcības plānu ieviešana / Jaunumi

24.01.2014 - Bioenergy Promotion 2 projekta rezultātu brošūra

Ir izdota projekta Bioenergy Promotion 2 projekta elektroniskā noslēguma brošūra, kurā apkopoti visi svarīgākie projekta laikā sasniegtie mērķi un rezultāti.

28.10.2013 - Labās prakses piemēri bioenerģijas veicināšanā Baltijas jūras reģionāIntegrēti risinājumi ilgtspējīg

Integrēti risinājumi ilgtspējīgas bioenerģijas ražošanā un izmantošanā ir nozīmīgs solis, lai virzītos pretī ilgtspējīgai resursu izmantošanai dažādos ekonomikas sektoros gan pilsētu, gan lauku rajonos.  

Šī gada 18. oktobrī Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas projekts "Bioenergy Promotion 2" organizēja starptautisko bioenerģijas konferenci "Labās prakses piemēri bioenerģijas veicināšanā Baltijas jūras reģionā". Konference tika organizēta Rīgā, Ķīpsalas izstāžu zālē, paralēli starptautiskajai izstādei "Vide un Enerģija 2013". Konferenci organizēja projekta partneris Latvijā – SIA "Vides investīciju fonds" un to apmeklēja vairāk nekā 100 dalībnieku. 

14.10.2013 - Starptautiskā bioenerģijas konference jau 18.oktobrī Rīgā

SIA "Vides investīciju fonds" organizētā starptautiskā konference "Labās prakses piemēri bioenerģijas veicināšanā Baltijas jūras reģionā" par bioenerģijas veicināšanu Baltijas jūras reģionā, kas notiks šī gada 18.oktobrī Ķīpsalas izstāžu centrā (balkonā) pulcēs daudz dažādus ar enerģētikas jomu saistītus ekspertus arī no Baltijas jūras reģiona valstīm.

30.09.2013 - Iespēja reģistrēties starptautiskai Bioenerģijas konferencei, kas notiks Rīgā

 

SIA "Vides investīciju fonds" aicina reģistrēties starptautiskai konferencei par bioenerģijas veicināšanu Baltijas jūras reģionā, kas notiks šī gada 18.oktobrī Ķīpsalas izstāžu centrā (balkonā). Reģistrācija konferencei "Labās prakses piemēri bioenerģijas veicināšanā Baltijas jūras reģionā"ir pieejama un reģistrējoties laicīgi (līdz 10.oktobrim) būs iespēja saņemt ielūgumu ar kuru ieeja izstāžu centrā būs bez maksas. Reģistrēties konferencei var šeit.

 

24.09.2013 - Līvānos 19.septembrī norisinājās Enerģijas dienai veltīts vides tēmu prezentāciju cikls

  Līvānos 19.septembrī norisinājās Enerģijas dienu ietvaros tika organizēts seminārs ar mērķi informēt par iespējām efektīvāk izmantot dažādu veidu enerģiju ikdienā. SIA "Vides investīciju fonds" piedalījās seminārā ar prezentācijām, kā arī pieaicināja tehnoloģiju ekspertus, lai informētu par dažādiem tehnoloģiskiem risinājumiem energo efektivitātes uzlabošanā.drukāt lapu